Duniashka• 29 июня 2022

Порадьте канал для вивчення англійської схожий на "Англійська по плейлистам"

Дівчата, поділіться, будь-ласка, хорошими каналами для вивчення англійської по рівнях, треба підтягнути рівень що просів. Раніше користувалась курсом "Англійська по плейлистам",але зараз принципову не хочу використовувати російський контент, тож шукаю заміну.
Також буду вдячна за поради щодо ефективного вивчення мови кінестетикам.

Наперед вдячна!
Livka• 30 июня 2022
Может тогда уроки Пимслера?