ВічнийРеволюціонер• 29 июня 2022

О постоянной покупке чего вы жалеете?

Оглядываясь назад, какие постоянные траты не имели смысла или не принесли должной пользы?

Я, к примеру, покупала много книг и журналов до последнего времени. Сейчас пришло четкое понимание, что все-таки Интернета хватает с головой.

Часто ела в ресторанах быстрого питания.
Теперь спокойно готовлю дома.

Много ненужных продуктов с супермаркета тащила домой. Теперь стараюсь только необходимое.

Делитесь Вашими мыслями
Амазонка-3bef• 30 июня 2022
Пароочисник. Стоїть, місце займає
Вірші на замовлення• 30 июня 2022
Іграшки сину, одяг собі
Anna Sasha• 30 июня 2022
Одяг.Це як наркотик для мене.Нехай якась дрібничка недорога,типу шкарпеток але отримую від цього задоволення.А потім совість гризе що не потрібно стільки мені того одягу
ElenaKovaleva• 30 июня 2022
Ответ дляPolz
Ми їздили на вихідних на озеро, без палатки правда, то людей море)
Я закохана в Десну)
Ми ловимо рибу, там на березі і гриби в мене і щавель збирала морозила.
Річка нас годує)
Але в цьому році дуже великий розлив, бо дамби на Ірпені підірвані, да і з наметом не можна.
Пальне дуже здорожчало(
Може з кумом скинемося то хоч разочок-другий поїдемо. Риболовля гарна кінець червня-серпень.
А так я мрію про перемогу і що в мене колись ще буде такий ранок як на фото)
Але наразі кожного ранку радієш,
що живі. І цого вже більш чим…)
А потім відкриваємо новини і сумуємо за загиблими… не зайде той відпочинок…
GeekTeaParty• 30 июня 2022
Квартира в Киеве
vikat• 30 июня 2022
Жалею, что мало путешествовали, хотя, для кого-то и много покажется.
А так - все траты приносили мне пользу и удовольствие, ни о чем не жалею.
Рада, что не купили квартиру побольше и не обновили машину и мебель. Но это сознательно, знали, что будет война.
Pole• 30 июня 2022
Ответ дляNikNeim-b3b7
Мабуть багато одягу, але настав день коли все зібрала і віддала людям, і волонтерам. Залишила пару футболок, шорти, джинси, пару гольфів, спортивний костюм, кросівки.

Швейні склади, які збиралися роками, віддала на рукоділля ))
Підкажіть, куди віддавали ’швейні склади’? Теж є в наявності...
Валентина Як• 30 июня 2022
Когда ребёнок родился и был маленьким, много ненужного покупалось. Казалось, что без подогревателя, стерилизатора или утилизаторства …. ребёнок не вырастет.
Ещё о кое-какой одежде купленной жалею. Например шубе.
NikNeim-b3b7• 30 июня 2022
Ответ дляPole
На ОЛХ виставила, дівчина забрала.