Гостра на язик• 25 октября в 23:23
Вам вистачає зараз коштів на всі потреби?
Я вже задолбалась - знайшла роботу два роки назад, плюс ще субсидія була, трохи на хобі своїх підробляю - можна сказати, фанансово було ще терпимо. Але зараз ця зарплатня це взагалі ні про що. Без роботи, звісно, не життя зовсім, але й катастрофічно не вистачає на елементарне. Вже з кредитки потягнула суттєво. І змінити роботу змоги немає. Вакансій ноль.Цілими днями тільки й думаю, чим ще підробити.
Сапай вазони• 25 октября в 23:24
Не вистачає..я і двоє підлітків...кручусь як можу, в селі є огород, треба працювати тяжко, але суттєва допомога
Полюю на дрони• 25 октября в 23:25
Ответ дляГостра на язик
12, інколи 14((
Ви сама? Без чоловіка, дітей? Житло своє?
Гостра на язик
• 25 октября в 23:26
Ответ дляПолюю на дрони
Житло своє. Сім´ї не маю. Але комуналка дорога
Джинци на Флісі• 25 октября в 23:26
Ответ дляГостра на язик
12, інколи 14((
У вас немає освіти, взагалі ніякої?
Гостра на язик
• 25 октября в 23:27
Ответ дляДжинци на Флісі
У вас немає освіти, взагалі ніякої?
2 вищі
Джинци на Флісі• 25 октября в 23:28
Ответ дляГостра на язик
Чому дорога комуналка, якщо ви одна? Ще навіть опалення не вімкнули, за що ж ви багато сплачуєте?
Гостра на язик
• 25 октября в 23:28
Ответ дляДжинци на Флісі
Яке опалення не вимкнули?
Білка в колесі• 25 октября в 23:29
Не вистарча і ніколи не вистарчало, але в мене потреби преміальне авто, хороший ресторан хоча б раз в тиждень, полетіти в Токіо, Сінгапур чи Нью Йорк
Гостра на язик
• 25 октября в 23:29
Ответ дляДжинци на Флісі
А що вмієте? Хто ви за фахом?
Педагогічна і управлінська
Джинци на Флісі• 25 октября в 23:30
Ответ дляГостра на язик
Педагогічна і управлінська
І що, не можете знайти роботу хоча б на 20 тис? Яка зараз зарплата у викладачів? Плюс можна брати репетиторство.
Гостра на язик
• 25 октября в 23:33
Ответ дляБілка в колесі
Дякую вам за мій покращений настрій
Коко На Страже• 25 октября в 23:30
Та хватает. Но запросы у меня сравнительно небольшие, просто очень много трат в общем
Білка в колесі• 25 октября в 23:31
Ответ дляГостра на язик
Дякую вам за мій покращений настрій
Ну вибачте що не запропонувала вам їхати в ГєєрманЄю
Гостра на язик
• 25 октября в 23:32
Ответ дляДжинци на Флісі
Вчителем ніколи не працювала, викладачем тим більш, то без шансів. Та й вакансій немає у громаді
Гостра на язик
• 25 октября в 23:33
Ответ дляБілка в колесі
Саме за це і дякую)) Ні, чесно, я за вас радію👍
Міні-бікіні• 25 октября в 23:34
Нет..не хватает..вот сегодня весь день ходила по магазинам искала ботинки на зиму...В общем то, что мне понравилось и удобно от 7-8 тыс. А в кармане всего 5...и это еще штаны и джинсы помимо ботинок надо...
Джинци на Флісі• 25 октября в 23:34
Ответ дляГостра на язик
Чому без шансів? Ви така дивна. Син взагалі без педагогічної освіти поки був студентом непогано заробляв репетиторством з англійської та математики. При чому брав учнів онлайн. Що вам заважає так робити?
Мати тріля• 25 октября в 23:35
Ответ дляМіні-бікіні
Я себе купила сапоги кроксы говнодавы 2500 и буду их носить долго,
Гостра на язик
• 25 октября в 23:36
Ответ дляДжинци на Флісі
Бо який з мене репетитор? Якщо я навчалася у вищі 28 років тому.
Латвийские_Номера• 25 октября в 23:36
Ответ дляГостра на язик
А кем вы сейчас работаете?
Міні-бікіні• 25 октября в 23:37
Ответ дляМати тріля
у меня проблемные ноги(( ахиллобурсит, плоскостопие и высокий подьем ко всему. Очень тяжело найти что-то..Одни Тамарис идеально были, но цена в 12 тыс...я охринела(