Ваша прЭлесть• 30 июня 2022

Хто має замінювати лічильник горячої води?

Після повірки сказали шо не працює лічильник
Київ
Підскажіть куди дзвонити? В ту саму повірку ?
Форточка с диоптриями• 30 июня 2022
Купуєте лічильник, знаходите сантехніка, який вам поміняє, потім викликаєте з ЦКС людину ,яка опломбує лічильник
Веселуха Муха• 30 июня 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
Так. А ще, мабуть, треба попередити оце саме цкс, що у вас тимчасоао немає лічильника
Веселуха Муха• 30 июня 2022
Автор, а ви самі не помічали, що з лічильником щось не так?
Шиворот Навыворот• 30 июня 2022
Так бывает, что они их скручивают
Сдаю два счётчика , один не годный, второй устанавливаем , а он бежит. Что можно было с ними делать не пойму.
Кундалини• 30 июня 2022
Ответ дляВеселуха Муха
Вони вже сприймають як немає бо не пройшов повірки
Фантазерша• 30 июня 2022
Ответ дляВеселуха Муха
Не попередити а викликати, щоб зняли пломбу. Томк вся ця епопея значно спрощується, якщо сантехніка викликати з цкс
Фантазерша• 30 июня 2022
Ответ дляВеселуха Муха
А візуально все може бути так. У мене так минулого разу обидва лічильники повірку не пройшли хоча стояли і крутились, як нормальні. А цього разу один не дотягнув до повірки, ось тут вже виникли питання, коли другий місяць показники ті самі лишились
Фантазерша• 30 июня 2022
В цкс є телефон для виклику сантехніка. Як на мене найкоротший шлях
Розавенная• 30 июня 2022
Купіть нового лічильника, і зробіть заявку на заміну в ЦКС. Швидко не прийде, до мене місяць йшов на розпломбування. Розпломбує старий, встановить і опломбує новий. Дасть 2 акти, їх зберігаєте у себе. І паспорт лічильника зберігаєте. І спитаєте, чи він сам сдасть акти в ЦКС, чи вам треба везти копіїї.
Веселуха Муха• 30 июня 2022
Ответ дляФантазерша
Та я теж помітила, що лічильник не працює, коли два місяці були одні і тіж цифри. Тут ясно, що накрився. А якщо крутить - то чому може не пройти повірку?
Фантазерша• 30 июня 2022
Ответ дляВеселуха Муха
А хз його знає (вибачте). Там якось вони надто повільно крутились при повірці чи що. Може вже підходив їх час (у родичів так на повірці і сказали, що зараз лічильник норм але залишилось йому недовго)
автор Ваша прЭлесть • 30 июня 2022
Ответ дляФантазерша
Шо таке цкс?
Фантазерша• 30 июня 2022
https://cks.com.ua/
Фантазерша• 30 июня 2022
Чисто з цікавості, а куди ви показники лічильника гарячої води передавали? Чи у вас Єврореконструкція? Тоді у них краще процедуру розпломбування уточнити
автор Ваша прЭлесть • 30 июня 2022
Ответ дляФантазерша
Єврореконструкція