Доброго дня. Підскажіть. Потрібно поїхати до батьків (300 км -5 годин). Дитина щось з садочку принесла, температура 3 днів була 37.5-39, пили жаропонижуюче, не ангіна точно. Вже 3 дні температура тримається 37.2. Періодично кашляє, п´є сироп, ніс промиваємо (скоріше це і є проблема) дуже активна. Ось не знаю, чи можна їхати, як правильно зробити, тільки щоб не нашкодити.
Результат:
вже голосів:
10 (52.63%)
Їхати на вихідні
9 (47.37%)
Залишитись на вихідних ще дома
Фантасмагория• 30 июня 2022
А на чем ехать.
Если бы не машине я бы и не думала
Сели и поехали.
Если автобусами-электричками, то нет
Если бы не машине я бы и не думала
Сели и поехали.
Если автобусами-электричками, то нет
Фантасмагория• 30 июня 2022
Ответ дляМarishka1
Так, машиною
Дякую за відповідь)
Так а в чем тогда вопрос?
Вы с 37,2 на улицу не выходите?
Ответ дляmammyanny
Сделайте тест на ковид, чтоб родителям не привезти сюрприз
И едьте
Уже хворіли всі, знаємо всі симптоми на собі + я теж від неї захворіла зараз, але швидше відійшла. А коли була корона, то дитина за сутки, а нам потрібно було неділі 2 відійти...
+ Батьки і ми уже з прививками
Дякую за відповідь!)
+ Батьки і ми уже з прививками
Дякую за відповідь!)
Ответ дляМarishka1
+ Батьки і ми уже з прививками
Дякую за відповідь!)
+ Батьки і ми уже з прививками
Дякую за відповідь!)
При чем тут привиты и болели. Это не исключает повторной болезни с менее выраженными симптомами.
Ответ дляМarishka1
+ Батьки і ми уже з прививками
Дякую за відповідь!)
+ Батьки і ми уже з прививками
Дякую за відповідь!)
Мы болели повторно через 3 месяца, с абсолютно другими симптомами. На Ковид не думали вообще. Но тест сделали и он был +. Так что болели и прививки вообще ни о чём.
И да, я бы больного ребенка к пожилым бы не везла, по крайне мере, до тех пор, пока температура не станет нормальная