Попразендовна• Изменено сегодня в 11:06

Як би Ви віднеслись до того, аби Ваш чоловік запросив на Новий рік

когось без вашої на те згоди? Тобто проти Вашого бажання.
І не просто запросив відсвяткувати, а ще й переночувати декілька діб.
Мені дуже цікаво почути Ваші відповіді, адже одні скажуть, що Ви не маєте права цього забороняти і це бажання чоловіка, а інші будуть «за» особисті кордони: якщо дружина не хоче цього гостя, хоче провести свято у своїй родині, не хоче пів ночі розважати і ходити «при параді».
Щодо гостя: це родич чоловіка, який розійшовся зі своєю дівчиною (хоча це було ще рік тому) і тепер йому немає з ким зустрічати новий рік. Чиї проблеми, що в нього немає друзів і він не знайшов собі компанії для свята. Чоловіку шкода його.
Але в той же час наплювати на думку своєї дружини.
Але не зрозуміло чому дружина має жертвувати своїм комфортом ?
Зробіть вибір:
вже голосів: 118
Чоловік може запросити
Чоловік не має запрошувати
Свій варіант (коментарі)
Результат
ЛюблюДевчонок• сегодня в 12:50
Ответ длялюблю_тортики
Ото проблема у мужика, не с кем праздновать. Вроде ему 6 лет. Пригласите к нему на елку ТЦК
Этот родственник может запросто к даме какой нибудь завалиться с бутылкой шампанского и отпраздновать НГ
Так нет же, ему надо автора позлить 🤭
ЛюблюДевчонок• сегодня в 12:53
Ответ дляЙосип_молодий
Ви не відповіли, хто цей родич. Бо якщо то рідний брат чоловіка, в якого нема до кого піти на Новий рік, то ви таки егоїстка. Ніяких танців з бубном не треба, робіть все так, як зазвичай, і ідіть спокійно після 12-ї спати.
Якщо ж це двоюрідний племінник внучатої бабусі - то інша історія.
Уже предположили, что этим родственником может оказаться Ренат Леонидович
ЛюблюДевчонок• сегодня в 12:53
Ответ дляЖдушечка
я бы уехала на это время куда угодно - например, к одинокой подруге\тете\2х-дневное путешествие недалеко
И детей оставить на мужа
Бочка порохУ• сегодня в 13:01
Ответ дляКукарачка
Ну а что страшного есть семья и есть друг семьи один ?
Это не друг семьи, а друг мужа.
Не пью, не курю• сегодня в 13:03
Ответ дляПускаю бісики
вы не любите этого родственника, да? предположу, что это его брат.
у вас двое детей. представьте, что у дочки ( например) очень трудный период в жизни. очень. и ваш сын ( ее брат) решил поддержать. а тут такая ...зда из табакерки: НИЗЗЯВАА!!!!
Автор, у меня двое детей. И после таких тем хочется проводить еще больше бесед, чтобы не ошиблись с выбором. Чтобы в семьях была гармония и не было страха позвать кого- то, или взять котенка с улицы без страха развода.
Жен может быть много)))).
Вы реально учите сына что кот важнее жены?
Сложно ему будет построить нормальную семью с такими установками
Кукарачка• сегодня в 13:10
Ответ дляБочка порохУ
Это не друг семьи, а друг мужа.
Ну и что ?
Не вмію заміряти• сегодня в 13:22
Ответ дляБорода
В Україні матріархат. Чоловіки-підкаблучники і ними керують жінки.

До гостей-родичів відносяться з точки зору вигоди.Якби родич чоловіка був Ринатом Леонідовичем,то авторка посміхалась би і порхала при параді без зупинки.
Конечно матриархат. То ж слугам наготавлявать гостям, мужу подносить эти блюда, а детям потом убирать за гостями. А жена-царица, взглядом командует что кому когда делать
Пускаю бісики• сегодня в 13:29
Ответ дляНе пью, не курю
я учу сына обладать критическим мышлением). у него уже лучше получается, чем у вас😂😂😂.
Водійка хімарса• сегодня в 13:47
Ответ дляДуболом
А якби ви захотіли запросити маму або сестру? Або дорослу доньку від першого г´шлюбу?
В такому випадку питає: ’як ти дивишся на те, щоб приїхала.....’. Але я і не баба яга, яка завжди проти.
Хочу наколоти губи• 2 часа назад
Ответ дляБорода

Сто відсотків.
Летюча помилка• 2 часа назад
Ответ дляГоловнаЯ
Я не проти, більше народу - веселіше. Їжі вистачить, а далі нехай чоловік його розважає, як хоче.
Еда это главное событие?
А может автор хотела после стола жаркий секс
Хочу наколоти губи• 2 часа назад
Ответ дляЛетюча помилка
Еда это главное событие?
Чоловік не хоче. Саме тому родича запросив.
Летюча помилка• 2 часа назад
Ответ дляХочу наколоти губи
Ну автору значит тоже пригласить для секса кого то придется, раз он не хочет
Летюча помилка• 2 часа назад
Ответ дляЛюблюДевчонок
Так нет же, ему надо автора позлить 🤭
Нормальный мужик и не поперся бы третьим лишним точно
Хочу наколоти губи• 2 часа назад
Ответ дляЛетюча помилка
Ви не зрозуміли посил. Чоловік автора вже запросив родича для цього.
ЛюблюДевчонок• 2 часа назад
Ответ дляЛетюча помилка
Если его пригласили, то припрется
Хочу наколоти губи• 2 часа назад
Дві реальності, поки одні жінки не мають з ким зустріти Новий рік, чоловіки на фронті. У автора двоє планується. Які її дратують.
Летюча помилка• 2 часа назад
Ответ дляХочу наколоти губи
тройничок намечается, а автор невдовольна
ГоловнаЯ• 1 час назад
Ответ дляЛетюча помилка
Еда это главное событие?
Дітей та гостя відправити спати, а автор та чоловік нехай роблять, що хочуть
Вся в кредитах• 41 минуту назад
Ответ дляПускаю бісики
Жен может быть много)))).
А вы уже назначили, кто из детей будет спасатель?
А, уже увидела, сын
люблю_тортики• 10 минут назад
Ответ дляГоловнаЯ
не удивлюсь если у них еще и однокомнатная квартира