ФсеСама• 30 июня 2022

Антиперспірант

Порекомендуйте будь ласка антиперспірант з приємним ніжним запахом. Раніше користувалась рексоною.
Нарисовалось• 30 июня 2022
Я користуюсь dove original (синій ковпачок). Без запаху для мене ідеально на літо. Ще сподобався dove cucumber. Досить легкий запах. Користуюсь вже багато років. Всі інші мені воняють, особливо якщо пітнієш. Соромно коли запах дезу перебиває аромат тіла або парфюм

автор ФсеСама • 01 июля 2022
Ответ дляНарисовалось
В мене проблема. Я після пологів не переношу ніякі запахи. Мені все смердить до втрати свідомості. тому треба, щось легке та ніжне.
Рексоною користувалась з самого початку і по сьогодні, але її навряд знайду вже.
Баба-царьлебедь• 01 июля 2022
Я люблю Виши. Кажется, что он не очень по запаху, но на теле его не слышно и работает долго.Я даже мужским пользовалась, все ок. С зелёной крышкой запах нормальный.
автор ФсеСама • 01 июля 2022
Ответ дляБаба-царьлебедь
Дякую.
Нарисовалось• 01 июля 2022
Ответ дляФсеСама
Ну спробуйте dove original )))я пшикаю в ковпак і нюхаю. Я раніше користувалась різним. А потім купила цей і все. Навіть не згадаю як давно купляю його. Також не переношу різкий запах дезів. Рексона, до речі, мені зовсім не зайшла.
автор ФсеСама • 01 июля 2022
Ответ дляНарисовалось
Дякую, спробую.
Рексона в мене був твердий, алое, я навіть не відчувала його.
Баба-царьлебедь• 01 июля 2022
Ответ дляНарисовалось
У кого непереносимость запахов, никакими пшикалками пользоваться не может, поверьте . Я тоже, как и автор, не выношу запахи, я даже духами не пользуюсь, порошки с нейтральными запахами.
Алина-1240• 01 июля 2022
Мне нивеи пшикалки нравятся
Пополняю_Карму• 01 июля 2022
Багато років користуюсь Нівеєю. Завжди повертаюст до неї, навіть, після дорогих дезиків. Тому що еефктивна, недорога, і запази приємні. На літо мені дуже подобається ’Енергія свіжості’, а в інші пори року - ’Ефект пудри’.

Скомуниздила• 01 июля 2022
Адидас шариковый - все запахи шикарны, и защищает лучше Рексоны (по крайней мере меня)