Inna_ya_krasivaya• 01 июля 2022

Кто сам солит рыбу, вы не боитесь всяких болезней, глистов или отравиться?

я имею в виду типа лосоь тут солят или скумбрию сырую
любительница• 01 июля 2022
Перед этим заморозить на пару суток, если купили свежую. Но и то, свежая, это когда ее только выловили, а так она и до этого была в заморозке.
bezpe4na_mavpa• 01 июля 2022
Не боюсь
ПЛЮС-МИНУС• 01 июля 2022
Ответ дляbezpe4na_mavpa
Не боюсь
а зря.
генсек Черненко травонулся домашней рыбкой. от того и скопытился раньше времени.
Thatsme• 01 июля 2022
1 беру свіжу
2 проморожую
3 сіль + алкоголь додаю
Thatsme• 01 июля 2022
Набагато страшніше їсти такі повально популярні усюди суші, які крутять взагалі з сирої риби будь-де і будь-хто без санітарних книжок і норм.
Алина-1240• 01 июля 2022
Не боюсь
bezpe4na_mavpa• 01 июля 2022
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
а зря.
Ну генсек скопытился, а тысячи украинок десятки раз солили и здоровеньки
AHetfield• 01 июля 2022
Додавайте горілку до засолу. За час соління запах вже вивітритися і на смак не вплине.
MarinkaRam• 01 июля 2022
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
а зря.
А что по Путину не знаете? Любит ли он рыбку 😂😂😂
ok1904• 01 июля 2022
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
а зря.
Ви в це вірите?
Natalia505• 01 июля 2022
Ні. Вимерзає потім солю. Ні разу не травилися, вже років с 15 морожу сама. Головне її довго не тримати. В нас зазвичай йде за 2-3 дні.
ok1904• 01 июля 2022
Ответ дляNatalia505
Мені домашнього посолу смачніша, я впевнена в інгрідієнтах.