Пацака-задирака• 03 июля 2022
Чоловіку не подобається мій колір волосся
Подобається тільки мій натуральний. Все життя фарбуюся, казав гарно, а тепер вилізло….. як реагувати?
Був темно русий коли одружилися. Одразу після того фарбувалася в блонд і схожі кольори. Все було чудово, а тепер після стількох років дізнаюся таке…
Тут надолго• 03 июля 2022
Ответ дляЯнка-угомонись
йой, морозьте курку ...
Кто-то из «старой гвардии» :))))
Значит надо• 03 июля 2022
Ответ дляЯнка-угомонись
йой, морозьте курку ...
Та да... йому не автора волосся не подобається, йому якесь інше подобається... от і шукає, до чого приколупатися
Значит надо• 03 июля 2022
Ответ дляТут надолго
Кто-то из «старой гвардии» :))))
А якщо ще й червоні трусєля на люстру закинути порадять, так то взагалі ’Пєрвородниє’)))
Янка-угомонись• 03 июля 2022
Ответ дляЗначит надо
а кращє табуретом Валєрой огріти і поділом тому фешоністу)))
Бочка порохУ• 03 июля 2022
Ответ дляЗначит надо
А з чого ви взяли, що він приколупався, може жінці і справді гарно із своїм природнім кольором, а фарбоване не личить, або більше подобається така, яку він зустрів і покохав? (маю наувазі колір волосся)
От довго чоловік соромився сказать, а тут наважився.
Автор, може треба дослухатись...
В рот не ложи• 03 июля 2022
Ответ дляБочка порохУ
Автор, може треба дослухатись...
Довго соромився сказать, а тут на 20му році життя наважився? То пізно вже, може вже в автора пів голови сивої, який там натурал.
Аж смішно) Звісно, що це починається доколупування хоч до чогось. А що там в чоловіка автора сталося, проблеми на роботі, криза середнього віку чи тупо нема грошей оплачувати фарбування, то вже автору видніше.
Леди_на_драндулете• 03 июля 2022
Ответ дляБочка порохУ
Автор, може треба дослухатись...
Ви дивна
Бочка порохУ• 03 июля 2022
Ответ дляВ рот не ложи
Згодна, автору видніше. Але є такі жінки, яким ’’ небезпечно’’ казати правду... Не бачу нічого поганого, що він так сказав, значить йому не всеодно.
В рот не ложи• 03 июля 2022
Ответ дляБочка порохУ
То що пропонуєте автору робити? Забити чи ходити сивою в угоду чоловіку? Ну от який сенс цього ’сказав’?
А ще в неї целюліт на жопці, можна й про це сказати, що вже там
Бочка порохУ• 03 июля 2022
Ответ дляВ рот не ложи
Не бачу, де автор написала, що вони 20 років разом
В рот не ложи• 03 июля 2022
Ответ дляБочка порохУ
Ну як би ’Все життя фарбуюся, казав гарно’ натякає на те, що це не 2 роки
Бочка порохУ• 03 июля 2022
Ответ дляВ рот не ложи
А де ви прочитали, що вона сива, це ваше припущення.
Я пропоную поговорити із своїм чоловіком, а не займатись вигадуванням, припущеннями чи догадками. Іноді допомогає проста бесіда, просте спілкування.
В рот не ложи• 03 июля 2022
Ответ дляБочка порохУ
Так вони вже поговорили. Чоловік сказав, що хотів. Які автор має зробити висновки і провести дії?
Бочка порохУ• 03 июля 2022
Ответ дляВ рот не ложи
Так хай робить як вважає за потрібне, але вона написала тут, хоче прочитати думки сторонніх людей, і поки що не зрозуміло, чи була бесіда з чоловіком, чи вона просто почула цю фразу і одразу сюди писати.
В рот не ложи• 03 июля 2022
Ответ дляБочка порохУ
Так, хоче почути. То яка ваша думка? Перестать фарбуватись? А як він наступного разу скаже, що ніколи не хотів дітей, просто ’стіснявся’ сказать (чи боявся, як там на вашу думку) і нащо вона їх нарожала, то в дитбудинок віддавати?
Бочка порохУ• 03 июля 2022
Ответ дляВ рот не ложи
Може й насправді непогано фарбованою, але ж каже, що з природнім їй було краще.
Не накручуйте себе, чоловіки іноді просто ’’ кажуть’’, а ми вже домислюємо
Бочка порохУ• 03 июля 2022
Ответ дляВ рот не ложи
Оце вас несе.....
Відпочиньте, у вас бурна фантазія....
В рот не ложи• 03 июля 2022
Ответ дляБочка порохУ
Ну як би в нормальних чоловіків (та й жінок) слова несуть за собою відповідальність за ці слова.
В рот не ложи• 03 июля 2022
Ответ дляБочка порохУ
Оце вас несе.....
Відпочиньте, у вас бурна фантазія....
А чого це вирішили, що маєте мені право вказувати, відпочивати мені чи бодрствувати?
Може я просто бачу більше, ніж ви, яким сказали, значить треба мовчки слухатись
Бочка порохУ• 03 июля 2022
Ответ дляВ рот не ложи
Я впевнена, що ваш чоловік вам багато чого не наважується говорити, і я розумію чому....
В рот не ложи• 03 июля 2022
Ответ дляБочка порохУ
Ванга з вас так собі)
Бочка порохУ• 03 июля 2022
Ответ дляВ рот не ложи
Можливо. Мені дешевше погодитись, ви починаєте нервувати, а це не добре, це додасть вам сивини і вам буде потрібно фарбуватись
Бочка порохУ• 03 июля 2022
Ответ дляВ рот не ложи
Ванга з вас так собі)
Я не претендувала і не заявляла себе на місце Ванги.
Щось ви сьогодні читаєте проміж строк та по діагоналі
В рот не ложи• 03 июля 2022
Ответ дляБочка порохУ
Бочка порохУ• 03 июля 2022
Ответ дляВ рот не ложи
Добре, що розвеселила вас і підняла вам настрій. Доброї ночі, чи вже майже ранку
В рот не ложи• 03 июля 2022
Ответ дляБочка порохУ
Добре, що Ви перейшли на особистості, чим підкреслили відсутність аргументів щодо підтвердження своєї думки . Значить мені та іншим вже не треба витрачати літери і свій час на відповіді Вам))