Пацака-задирака• 03 июля 2022

Чоловіку не подобається мій колір волосся

Подобається тільки мій натуральний. Все життя фарбуюся, казав гарно, а тепер вилізло….. як реагувати?

Був темно русий коли одружилися. Одразу після того фарбувалася в блонд і схожі кольори. Все було чудово, а тепер після стількох років дізнаюся таке…
Наверняка• 03 июля 2022
Скажите, что тоже не нравится цвет волос, у него на пиписке и пока не перекрасит никакого секса не будет

Наверняка• 03 июля 2022
Ответ дляБочка порохУ
А з чого ви взяли, що він приколупався, може жінці і справді гарно із своїм природнім кольором, а фарбоване не личить, або більше подобається така, яку він зустрів і покохав? (маю наувазі колір волосся)
От довго чоловік соромився сказать, а тут наважився.
Автор, може треба дослухатись...
Долго стыдился это всю жизнь? не, в другом дело
Наверняка• 03 июля 2022
Ответ дляБочка порохУ
Я впевнена, що ваш чоловік вам багато чого не наважується говорити, і я розумію чому....
Есть вещи, которые вообще не стоит говорить партнёру, чтобы не расстраивать
Бочка порохУ• 03 июля 2022
Ответ дляВ рот не ложи
Добре, що Ви перейшли на особистості, чим підкреслили відсутність аргументів щодо підтвердження своєї думки . Значить мені та іншим вже не треба витрачати літери і свій час на відповіді Вам))
Не витрачайте. Я взагалі нікого не просила коментувати мої пости чи відповідати мені.

Тут більшість жінок в усьому бачать зраду, не можуть нормально спілкуватись чи порозумітись в своїй сім´ї, постійно з претензією до чоловіків, тому що їм всі винні, а вони ’’ прінцєсси’’.

Побачите, до кінця теми висновок буде таким, що чоловік автору зраджує і взагалі козел, будуть поради помсток, кинути його, перефарбувати, побрити наголо..... тут більшість таких порад.
LoveYou• 03 июля 2022
Ответ дляЯнка-угомонись
а кращє табуретом Валєрой огріти і поділом тому фешоністу)))
І хай вдіне плаття длінноє бальноє, шоб бути ефектною при цьому всьому!