ОдинРазНадетое• 04 июля 2022

Є відносини- оцініть.

На вихідних були на природі. Я отруїлася, ввечері відчула себе недобре. Була з своїм хлопцем і сподівалася, що він буде поруч. Але по факту він приніс мені ліки, воду і пішов догулювати. Спитати, чи все гаразд, прийшов хазяїн і сидів зі мною, поки мене нудило і я бігала в вбиральню. От зараз думаю, чи є у мене хлопець, якщо він проміняв мене з моєю проблемою на відпочинок з друзями? П.с. не пила, тому менше пити не радьте.
Кипрея• 04 июля 2022
Мой муж меня бы не бросил в такой ситуации. А вы делайте выводы...

Просто каралева• 04 июля 2022
Спитати, чи все гаразд, прийшов хазяїн - хазяїн чого?
Однозначно• 04 июля 2022
Не беременны, случайно? Тогда, бегите от него.
автор ОдинРазНадетое • 04 июля 2022
Ответ дляПросто каралева
Були на дачі
автор ОдинРазНадетое • 04 июля 2022
Ответ дляОднозначно
Ні. Але розірвати стосунки планую.
Маурита• 04 июля 2022
Мой бывший муж поначалу приносил лекарства и шел догуливать. А позже шел за лекарствами и пропадал в дороге. Выводы делайте сами
ВсеПроВсехЗнаю• 04 июля 2022
Робіть висновки
Йому плювати на вас
ЕжеМышь• 04 июля 2022
Автор, вот на таком простом примере жизнь все расставила по местам. Сами все понимаете
Ноунэйм• 04 июля 2022
Присмотритесь к хазяину дачи

Уравнобешенная• 04 июля 2022
А вы просили,чтоб он с вами посидел?
Ванна Тазиковна• 04 июля 2022
Не в тему, читаю про Є Допомога, дивлюсь стрічку, а тут Є відносини 😉, це щось явно значить-)
Ванна Тазиковна• 04 июля 2022
А по темі, то не приємно і не зрозуміло. Поки не затягнули відносини, передивіться, чи треба вам таке
автор ОдинРазНадетое • 04 июля 2022
Ответ дляУравнобешенная
А вы просили,чтоб он с вами посидел?
Я озвучила йому, що мені дуже погано. Як ніколи.
Евгения_Д• 04 июля 2022
Ответ дляВанна Тазиковна
Я с вами. Сразу подумала- о, надо Дию обновить.
По теме- мудак.
автор ОдинРазНадетое • 04 июля 2022
Дякую всім, хто відписався. Ще раз переконалася, що роблю правильний вибір.
СИРЕЛИ• 04 июля 2022
Я бы не хотела, чтобы он был рядом пока я там просрусь и прорыгаюсь. (извините) Но он просто обязан был настоятельно предложить остаться.
вАлнуюся сильнА• 04 июля 2022
не однозначная ситуация. У меня на нг началась мигрень, мы должна были идти в гости...в итоге я парню (живём вместе) сказала, чтобы ехал без меня. Это глупо с моей стороны, чтобы он сидел рядом
автор ОдинРазНадетое • 05 июля 2022
Ответ дляСИРЕЛИ
Ще менше я хотіла, щоб це була чужа людина. Якби це банально нудило- було і запаморочення, і головокружіння. Тому я хотіла, щоб він був поруч і банально вкутав ковдрою/ приніс води...