Где пропала Руслана, чего не показывают ее по телевизору.
freedom_2015• 08 июля 2022
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
спалахуйка? там же, наверное, где и куля в лоб.
))) обидві потвори викладали професійні фото у формі .Мабуть десь захищають країну .Разом з Луценко і його дружиною
freedom_2015• 08 июля 2022
Ответ дляsobacura
І кулявлоб?? Я думала він десь в Австрії.
на його місці я була б якнайдалі від стіни )))думаю так і є
Атка Николаев• 08 июля 2022
Ответ дляfreedom_2015
Луценко с охраной в кол ве 4 человека ездит как тро в Николаеве
freedom_2015• 08 июля 2022
Ответ дляsobacura
До речі, на якій території її будували? Десь на Донеччині? Яка її доля цікаво.
напевно в нього на дачі
freedom_2015• 08 июля 2022
Ответ дляsobacura
на першому етапі реалізація проєкту мала відбутися на ділянці кордону в Чернігівській, Сумській та Харківській областях. На другому етапі зведення заплановане в Луганській і Донецькій областях.[2]
freedom_2015• 08 июля 2022
Ответ дляsobacura
Та ні, десь на сході. Пам*ятаю, як у нас запрошували чоловіків на роботу по встановленню тої стіни, тоді казали, що там іноді літає, досить небезпечні умови, але обіцяли 700 грн/день, то з сіл деякі їхали. По
«Стіна»
Anjutka-Anjuta• 08 июля 2022
Ответ дляРеверанс
Луценко в теробороне
Это Юрий Луценко? Прокурор наш бывший? У него не так давно онкология была же, лечил в Германии, еще и пару лет не прошло... Я и не думала что он сюда из-за границы приедет уже.
JULIA_UMKA• 08 июля 2022
Руслану видела лично в апреле на пробежке в Карпатах )))
Где сейчас не знаю
freedom_2015• 08 июля 2022
Ответ дляAnjutka-Anjuta
вона дивним чином пропала після сізо .Диво медицини як і в тимошенко
Cherepashonok Kate• 08 июля 2022
Если не ошибаюсь, то она занимается волонтёрской деятельностью, мелькала информация в ленте ФБ периодически то просто, то рекламой. Молодец.:)
Была ещё новость о том, что хочет взять в руки автомат и идти защищать страну, но... То такое. Для того что бы автомат в руки взять этому надо обучение пройти, если справится - молодец. Если просто сказала... Ну, пиар он и в Африке пиар.)))
Anjutka-Anjuta• 08 июля 2022
Ответ дляfreedom_2015
а он шо, опять в сизо загреметь умудрился? и за что на этот раз?))))
как много я пропустила, оказывается
онко у него было осенью 2020, загуглила. проходил химиотерапию у немцев
как много я пропустила, оказывается
freedom_2015• 08 июля 2022
Ответ дляAnjutka-Anjuta
как много я пропустила, оказывается
він же хворів коли суд йшов тільки
цироз чи гепатіт
Sakura-18cb• 08 июля 2022
Ответ дляsobacura
Ніяка. Її вкрали ще грошима.