Порадниці знають все і я знаю що є тут психологи. Чому я посміхаюсь коли ставлять особливо тяжкі (особисті/вразливі) питання? Так тупо виходить! Тебе питають що саме "болюче", а ти посміхаєшся і кажеш щось незрозуміле, типу "та все можна пережити" чи "я сильна"... Чому так? Посміхатися нема чому, а воно саме собою якось...
Ms. При теле• 10 июля 2022
Ответ дляLilu99
А як цього позбутися? Це якось мимо моєї волі... А потім думаю, ну як так? Як можна посміхатися?! Чому?
А оно вам сильно мешает? Это частая реакция у многих. Нормальный человек сразу поймет, что влез с бестактным вопросом. Любителям поковыряться в чужой душе все равно нервная ли это улыбка или печальное лицо будет, они не отцепятся, может и лучше таким улыбнуться молча и пусть думают что это такое было.
Этожзвяздаяегообожаю• 10 июля 2022
Я тоже так делаю, считаю что это хорошо. Улыбнулась, ушла от вопроса и не вступаешь в ненужные дискуссии, бережёшь и защищаешь себя. Ну вот реально, иногда смотришь на человека, слышишь как лезут в твои границы и хочется просто улыбнуться и «пролететь» это, не вникая и не прокручивая в этом диалоге. Не парьтесь короче, их бестактность- их проблемы, а Вам желаю побольше улыбок в жизни не от защиты, а от настоящих поводов для радости )
интайм_не_предлагать• 10 июля 2022
Ответ дляLilu99
Навіщо? Це ваша особиливість, максимум - це можете пояснити співрозмовнику, що така ось у вас реакція на стрес.
Я теж така усе життя.
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Я теж така усе життя.
Тому що люди думают до мені не боляче. А в мене таким ком в горлі, що окрім посмішки прикритися нічим. І просто піти від розмови не можу, і вимовити нічого не можу.
Це якась внутрішня проблема тотального стримання своїх емоцій. Але як це називається і що з цим можна зробити не розумію ((