Lilu99• 10 июля 2022

Чому я посміхаюсь?

Порадниці знають все і я знаю що є тут психологи. Чому я посміхаюсь коли ставлять особливо тяжкі (особисті/вразливі) питання? Так тупо виходить! Тебе питають що саме "болюче", а ти посміхаєшся і кажеш щось незрозуміле, типу "та все можна пережити" чи "я сильна"... Чому так? Посміхатися нема чому, а воно саме собою якось...
tarveldy• 10 июля 2022
Захисна реакція

Спасу мир• 10 июля 2022
И я так, тоже тупо себя чувствую.
автор Lilu99 • 10 июля 2022
Ответ дляtarveldy
Захисна реакція
А як цього позбутися? Це якось мимо моєї волі... А потім думаю, ну як так? Як можна посміхатися?! Чому?
Ms. При теле• 10 июля 2022
Ответ дляLilu99
А оно вам сильно мешает? Это частая реакция у многих. Нормальный человек сразу поймет, что влез с бестактным вопросом. Любителям поковыряться в чужой душе все равно нервная ли это улыбка или печальное лицо будет, они не отцепятся, может и лучше таким улыбнуться молча и пусть думают что это такое было.
Этожзвяздаяегообожаю• 10 июля 2022
Я тоже так делаю, считаю что это хорошо. Улыбнулась, ушла от вопроса и не вступаешь в ненужные дискуссии, бережёшь и защищаешь себя. Ну вот реально, иногда смотришь на человека, слышишь как лезут в твои границы и хочется просто улыбнуться и «пролететь» это, не вникая и не прокручивая в этом диалоге. Не парьтесь короче, их бестактность- их проблемы, а Вам желаю побольше улыбок в жизни не от защиты, а от настоящих поводов для радости )
tarveldy• 10 июля 2022
Ответ дляLilu99
А навіщо?
Grga• 10 июля 2022
Є фрази, які більше описують ваші реальні почуття. «Для мене це складно зраз це обговорювати» Ви більше кажіть те, що реально почуваєте, але саме так як вам хочется. Може ви і зла робитеся, але не звикли проявляти. Це вам потрібно самій, щоб розуміти власні почуття.
интайм_не_предлагать• 10 июля 2022
Ответ дляLilu99
Навіщо? Це ваша особиливість, максимум - це можете пояснити співрозмовнику, що така ось у вас реакція на стрес.
Я теж така усе життя.
автор Lilu99 • 10 июля 2022
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Я теж така усе життя.
Тому що люди думают до мені не боляче. А в мене таким ком в горлі, що окрім посмішки прикритися нічим. І просто піти від розмови не можу, і вимовити нічого не можу.
Це якась внутрішня проблема тотального стримання своїх емоцій. Але як це називається і що з цим можна зробити не розумію ((