Доброго вечора, порадьте будь ласка, стою на роздоріжжі.
Є родич, зробив мені і дітям запрошення. Ми вже отримали дозвіл, ще є місяць на роздуми.
Родич далекий, але зробив таке добро для трьох родин, одна дівчина з донькою вже приіхала до нього, вже живуть місяць. Каже що все добре, їй подобається, друзі цього чоловіка та родичі допомогли їм з одягом, доньку вже записали до школи..
Ще має приїхати одна дівчина з мамою і донькою, і я з дітьми. Там на другому поверсі будинку як раз три кімнати для нас, трьох родин (всі далекі родичі).
Ніколи там не була, тай взагалі мало де бувала, важко прийняти рішення, до того ж тут залишається чоловік, він захищає Україну.
Ми в Сумах.
Як надовго це все затягнеться… розумію що для дітей може це й буде краще, але ж і родину розбити не хочу.
Прийму до уваги будь які поради. Також хотілося б почути може вже хтось виїхав або живе там довго. Мову я знаю.
Ми в Сумах.
Ответ дляHelen-sun
Платный троляка он. И все это пишут в комментах.
Кликбейт постоянный в комментах и куча ботвы с пустыми аккакунтами типа ’ имя и фамилия без аватары и видео’.
Все там ясно с этим чуваком.
И он не один такой. Такая же мадама ’ Канада без воды и мими’ на You Tube - ещк одна дурепа на ЗП от рашки, которая поизывает всех не ехать в Канаду, хотя мило отсижывается там и возвращаться не собирается, чего-то
Все там ясно с этим чуваком.
Ну відео були зняти до війни. Є зерно правди в його відео, є особистості, які до еміграції були популярні та затребувані в Україні, а в Канаді рівень професіоналізму впав до нуля (флаймама). І медицина! Два роки до війни всі лікарі приватних клінік активно вчили анлійську, бо медичний туризм досить був популярним в Києві особливо. І це пацієнти з ЮК, США, які як правило знають свій діагноз, хроніки з періодами загострення, але спостереження за динамікою хвороби - дешевше в Україну прилетіти. Стоматологія - посидіть 30 хвилин на рецепцї, половина клієнтів були іноземці.
Ответ дляЙцфыяч
Ми жили в хозяєв і як закінчився період на який домовлялись поїхали додому. Я не жила від IPAs, з самого початку знайшла родину через ukrainetakeshelter. Кімнати там не Малі, але з чужими людьми тяжко жити я це знаю дуже доьре, тому і не хочу їхати.
Вот в это все и упирается
В коммуналку
Мы не знаем Вашего старшего сына, как он сходится с людьми, не будет ли его там все раздражать
Вам виднее
В коммуналку
Вам виднее
Ответ дляЛоло
с работой может быть сложнее, что вроде как в США разрешение долго ждать (уточните это, если собираетесь работать). Не знаю как без авто, так как могут быть трудности добраться на работу.
Автору, а что со страховой? Кто ее оплачивает и что покрывает.
Можна працювати і без дозволу, це так пишуть, страховка медична дається, Medicade
Ответ дляЙцфыяч
Работать нельзя без разрешения , люди делают это на свой страх и риск
Я не знаю , как в том Штате , в Калифорнии очень хорошие бенефиты- мед страховка, фуд стемпы ( деньги на продукты ) и кеш
Ответ дляХочу_домик_в_деревне
Автор, а в какой штат вы собрались? Вы же понимаете что и вам и детям нужна мед страховка? Это не дёшево. А кто будет вас содержать до момента получения пермита на работу? Просто взвесбте все. Жить в США дорого. У вас с детьми будет одна комната. Остальное пространство в доме общее. Как долго вы так сможете жить . Подумайте об этом всем.
Думаю, тому і написала, щоб ще послухати інших людей. Страховка буде там, по цій програмі вона надається
Ответ дляLeastana
Автор, я здесь 1.5 месяца. Скажу, что ехать имеет смысл, если хорошие отношения с родственниками и вас хорошо поддержат во всем или если вы по натуре пробивной человек. Надо понимать, что очень много чего предстоит начинать с нуля, это очень сложно психологически в таком возрасте, особенно если в Украине за годы жизни много чего нажили и в плане имущества и уровня жизни и в плане карьеры/доходов/востребованности. Здесь все с чистого листа, плюс много месяцев без разрешения на работу и нужно подтягивать язык. И легче, конечно, когда двое родителей, самой с двумя детьми без хорошей поддержки тяжело. Желаю вам удачи, пусть все сложится хорошо
Спасибо и вам тоже удачи, и мира скорейшего нам.
Ответ дляЙцфыяч
Автор писала про подругу, що виїхала з дітьми, хочу доповнити, що виїхала вона до сестри, сестра вже забрала батьків. Робота - переводиться в рамках своєї компанії на іншу посаду в США. Сестра з сім‘єю переїжджали за останні роки тричі зі штату в штат, то школа погана, то сусіди погані, то район не айс. І взагалі зараз думають купити щось в Європі, чекають коли ціни просядуть. З чоловіком розходяться.
Ответ дляОлечка79
Такое впечатление сложилось от ответов автора , что ей все равно куда , абы кататься . Хотя , таких среди беженцев полно. Не сколько от войны , как просто выпал шанс 🤷🏼♀️ А что они там будут делать и за что жить - то такое ))
Десь ви праві, все рівно куди аби на деякий час виїхати з Сум, бо на сьогодні тут ще спокійно але за 40 км від раші, самі розумієте, все може змінитись вже завтра. Я просто пам’ятаю як 24 танки їздили по Сумам,і розумію що може бути запізно виїжджати якщо щось знов почнеться. Бо коли перший раз виїжджали, це хоч і був коридор але ризик бути розстріляними теж був.
Ответ дляkrasotalisa
и я тут, с ребенком 8 лет, чуть больше месяца. Родственники мужа нас пригласили, долго не могла решиться. Мы на полном обеспечении, SNN получили бесплатно, от ковида у меня 2 прививки есть, ребенок заболел как только прилетели, так что пока прививку делать не буду (повезло так сказать), тут все по-другому конечно, уровень жизни сейчас выше чем был в Украине. я работаю удаленно, но с меня родственники денег ни за что не берут, отказываются. Есть сбережения конечно, без этого не полетела бы. Стразовку покупала в Украине, на месяц, новую буду оформлять здесь, как бенефит, купоны на еду не буду оформлять. Живем в доме, до океана 3 часа езды. Климат нам ок. Всего хватает, из минусов: я не умею водить и боюсь садиться за руль, здесь все ездят, пешком почти не ходят, поэтому сама я мало что могу. Язык пока не учу, но собираюсь на курсы, много бесплатных есть. У меня уровень B2 сейчас, но на практике немного иначе выходит, с носителями плюс разными акцентами сложновато понять что американцы говорят. Мы много ездим, путешествуем, ребенок в восторге пока. Скорее всего в школу пойдет здесь осенью. Но я очень скучаю по мужу, по ночам иногда накрывает, реву, позвонить не могу вечером, так как в Украине уже ночь или ранее утро, на скайпе каждый день в первую половину дня и до вечера. Вспоминаю Украину и свое прошлое, думаю о будущем, смотрю новости, обзоры, карту тревог. Тяжело, но у меня есть надежда что мы вернемся, обязательно.
Розумію вас, тримайтесь! Звичайно що повернетесь, кожен день наближає кінець війни!
Ответ дляЙцфыяч
Не почнеться
А если выезжали, то надо было сидеть там куда выехали первый раз , но судя по всему Вам просто нравится кататься-путешествовать , да и на мужа пофиг. Но это конечно же мое личное мнение .
Ответ дляSveterok
Какая разнца, какие комнатьі- 2 года квартирования табора может и хозяин не вьінести. Или вьі ето не понимаете? А на сьем комнатьі у вас уйдет ползарплатьі
Я маю надію що це максимум на півроку.. два роки ні, це не варіант зовсім. Яка родина вже після того.
Ответ дляОлечка79
Не почнеться
Ні, мені подобається вдома, і ближче до чоловіка і до того зараз я плету сітки і кікімори для наших хлопців, це дуже важлива для мене робота, кидати її не хочу. Заради себе я би не поїхала сто відсотків, навіть би не питала. Та є діти, за них ми відповідальні. Тому якщо ви так впевнені що не почнеться то я б не їхала звичайно
Ответ дляЙцфыяч
Вы ведь понимаете, что полной безопасности нет нигде
В Штатах массовые расстрелы это уже норма
Недавно 20 деток из младшей школы растеряли
По Сумской области бьют минометами каждый день, наверное .
Ответ дляКлементина
Була в Штатах чотири рази - дуже подобається країна.
Я б їхала.
Що Ви втратите, як поїдете? - я так розумію нічого, значить їдьте.
Закінчиться війна - повернетесь.
Я б їхала.
Закінчиться війна - повернетесь.
Якби ж то знати коли вона закінчиться .. та і що втратиш теж зрозумієш вже потім. Зараз ми в волонтерській команді з дівчатами павучками плетемо сітки як от їх теж залишити не знаю, аж соромно.
Anita123-13ef• 11 июля 2022
Тількі якщо буде фіндопомогу та робота , просто житло у чоловіка, хай і родича такє собі
Ответ дляSveterok
Всего не читала. Да, уезжайте. ЗП ваша будет 2 тьіс на неквалифицированной работе, комнату снять - 800, три медстраховки - 900, еще останется мобилку пополнить. У мужа зп хорошая, вьішлет на все остальное. А , и на няню- детей тут нельзя самих до 13 оставлять
Ось що написали, по житлу на перший час нам буде допомагати Майкл. І я не вірю що війна буде два роки.. для мене максимальний час на якій я можу виїхати це пів-року. Хоча ми і три місяці ледве витримали.
«1. Медстраховка Медикейд (для малоимущих, до официального выхода на работу, потом будет другая страховка, не такая выгодная).
2. Фуд-стемпы. Это дебетовые карточки на продукты питания, расплачиваться в продуктовых магазинах. На человека 250 дол в мес, на взрослого с 2 детьми 611 дол.
3. Пособие примерно 700 дол взрослый+2 детей. За эти деньги должен участвовать в волонтерской работе.
4. Оплата проезда на учебу 200 дол в мес.
5. Курсы английского языка бесплатные.
6. Жилье не оплачивается.
7. Разрешение на неофициальную работу надо подавать, но ждать долго.»
5. Курсы английского языка бесплатные.
6. Жилье не оплачивается.
Ответ дляЙцфыяч
Все здесь так машут этим зарадидитей. А хоть одна спросила этих самых детей, хотят ли они, чтоб их тащили за три девять земель спасаться якобы . ? У мужа спросили хочет он такой жизни ?!
У меня такое чувство что тетки ищут себе лучшей жизни , а прикрываются детьми . Вон уже многие понаходили себе заморских хахалей и не стесняются об этом писать даже .
Ответ дляAnita123-13ef
От що по програмі є.. з житлом знаю, що таке жити з чужими.
5. Курсы английского языка бесплатные.
6. Жилье не оплачивается.
5. Курсы английского языка бесплатные.
6. Жилье не оплачивается.
Ответ дляЙцфыяч
5. Курсы английского языка бесплатные.
6. Жилье не оплачивается.
5. Курсы английского языка бесплатные.
6. Жилье не оплачивается.
Разрешение на работу порядка 465 долларов стоит
Ответ дляОлечка79
Діти не хочуть їхати, але рішення приймають дорослі, бо це трохи не та ситуація де хочу не хочу. Перший раз ми виїжджали коли прилетів літак над Сумами і скинув бомбу на житловий масив, загинуло 22 людини. А вже після вибуху включилась сирена… тому думаю..