Доброго вечора, порадьте будь ласка, стою на роздоріжжі.
Є родич, зробив мені і дітям запрошення. Ми вже отримали дозвіл, ще є місяць на роздуми.
Родич далекий, але зробив таке добро для трьох родин, одна дівчина з донькою вже приіхала до нього, вже живуть місяць. Каже що все добре, їй подобається, друзі цього чоловіка та родичі допомогли їм з одягом, доньку вже записали до школи..
Ще має приїхати одна дівчина з мамою і донькою, і я з дітьми. Там на другому поверсі будинку як раз три кімнати для нас, трьох родин (всі далекі родичі).
Ніколи там не була, тай взагалі мало де бувала, важко прийняти рішення, до того ж тут залишається чоловік, він захищає Україну.
Ми в Сумах.
Як надовго це все затягнеться… розумію що для дітей може це й буде краще, але ж і родину розбити не хочу.
Прийму до уваги будь які поради. Також хотілося б почути може вже хтось виїхав або живе там довго. Мову я знаю.
Ми в Сумах.
Ответ дляInna Medvetska
У мене так донька хотіла в арабські емірати.
Якесь уявлення у неї про цю країну як про космос було.
Але опинившись там, зрощуміла, що нічого космічного.
І сказала, що жити б не змогла б там.
Донька в мене підліток вже
І сказала, що жити б не змогла б там.
Донька в мене підліток вже
В Штатах дійсно класно, я б їхала.
З освітою є питання, але автору не назавжди. Якби вибір, то освіту краще б безкоштовно в Європі отримати, а тоді вже - в Штати.
Але я не знаю, що там за програми для біженців, може можна теж безкоштовно в виші навчатись.
Ответ дляcosmetikmarket
выскажу непопулярное мнение,но не стоит лететь так далеко,если вы не планируете там оставаться. Я уже наступила на эти грабли,очень сожалею, недавно вернулась.Туча денег на билеты и родственным отношениям труба, а вас еще и так много будет в весьма стесненных условиях.
Але досвід дуже, дуже цікавий. Нам просто важко під час війни сприймати це, як досвід. Одна справа - в мирний час поїхати десь піврочку пожити, інша - під час війни. ((((
Ответ дляa_n_e_t
Маленький городок, без машины не куда. Работу за нал трудно будет найти. Приедете, будете сидеть в маленькой комнатушке, без денег. Депресняк Вас быстро накроет, дети будут хотеть домой, постоянно стрессы и скандалы с детьми будут.
Судячи по фото першої дівчини що приіхала, вдома не сидять, вона довольна поки що
Ответ дляa_n_e_t
Вы там были что такое пишите? Попробуйте найдите работу, а потом пишите. И представляете какие там расстояния в США? Там без авто некуда. Не пишите бред, про билеты по 200 баксов, внутри США только билеты по 700-900 баксов могут стоить.
Я дивилась квитки з нью-йорку до Клівленда, по 4000 грн
Ответ дляЙцфыяч
Мужчины в вышиваночке и галстук с рубашкой жовто блакитнi
Ну раз хвалят девочки, которые уже там, муж согласен и если дети хотят, то езжайте) Когда еще такой шанс предоставится? Америка такая страна что даже с деньгами хрен попадешь даже просто туристом, плавали знаем
Ответ дляLennochka
Нет, лучше делать что ни попадя не раздумывая. Она уже была в Ирландии..где выхлоп?
Вихлоп є, ми побачили Ірландію, були три місці в безпеці хоч відіспались, бо після трьох тижнів постійних обстрілів я не могла спати. Діти отримали досвід навчання в школі, я познайомилась з багатьма чудовими людьми, отримала досвід роботи. За це все дуже вдячна цій країні і людям які нас прийняли.
Ответ дляmyrka888
В вишиваночці то наш) жовто-блакитний то сенатор, забула ім’я. Та отож, так відмовишся і потім шкодувати.. знаю це відчуття.
Ответ дляAnna_cherry
Мед страховку кто оплачивать будет?
За Вас и детей.
Наша бабушка во Флориде 600 у.е. каждый месяц оплачивает.
Билеты на самолёт от 1000 у.е.
Может по программе помощи это бесплатно? Подскажите пожалуйста, кто владеет информацией.
За Вас и детей.
Билеты на самолёт от 1000 у.е.
ні, самі оплачуєте страхівки.
Коліжанка оплатила собі і дитині, а через деякий її (дорослу) страхівку просто анулювали, без пояснень і причин. Так і змогла дізнатись причину.
Дозвіл на роботу теж платний (якщо хочете, щоб вам його дали швидше) - біля 450 баксів
Ответ дляЙцфыяч
Так, мову знаю, роботи не боюсь, права є, грошей трохи візьму
Просто зараз начиталась- наслухалась історй як навіть ріднімне сходяться характерами, жмвучи довгий час разом.
І США ніякої фін.допомоги не надає. Тому розраховувати варто тільки на себе.
Але це країна гарних можливостей.
Ответ дляN@t@li@
Але це країна гарних можливостей.
Тут писали є допомога
«1. Медстраховка Медикейд (для малоимущих, до официального выхода на работу, потом будет другая страховка, не такая выгодная).
2. Фуд-стемпы. Это дебетовые карточки на продукты питания, расплачиваться в продуктовых магазинах. На человека 250 дол в мес, на взрослого с 2 детьми 611 дол.
3. Пособие примерно 700 дол взрослый+2 детей. За эти деньги должен участвовать в волонтерской работе.
4. Оплата проезда на учебу 200 дол в мес.
5. Курсы английского языка бесплатные.
6. Жилье не оплачивается.
7. Разрешение на неофициальную работу надо подавать, но ждать долго.»
5. Курсы английского языка бесплатные.
6. Жилье не оплачивается.
Ответ дляmyrka888
Кстати вспомнила, вторая девушка которая приедет в конце июля будет с годовалой дочкой…
alinka0908• 12 июля 2022
Ответ дляКлементина
А почему нельзя на несколько месяцев?
Я ещё до войны ездила в путешествие в США, пожила там три месяца, вернулась.
И не пойму почему автору многие пишут, что если уезжать, то навсегда.
Там можно, так же, как и Европе, пожить сколько нужно и вернуться. Разница с Европой только в том, что лететь на несколько часов дольше и перелет дороже.
Є різниця поїхати в подорож і як автор. Вам не потрібно було оформляти дозвіл на роботу, дітей в школу і тд
Ответ дляЙцфыяч
Тут писали є допомога
5. Курсы английского языка бесплатные.
6. Жилье не оплачивается.
5. Курсы английского языка бесплатные.
6. Жилье не оплачивается.
Дуже непогані умови.
Якщо впевнені, що все так і є- чому вагаєтесь?
Житло вам надасть родич?
Для дітей-гарна можливість.
Житло вам надасть родич?
Для дітей-гарна можливість.
Ответ дляN@t@li@
Дуже непогані умови.
Житло вам надасть родич?
Для дітей-гарна можливість.
Житло вам надасть родич?
Для дітей-гарна можливість.
Так, надасть, просто страшно самій так далеко летіти… я взагалі тільки три рази була за кордоном. От і хвилююсь . І невідомість як тут все буде, скільки війна триватиме ..
Ответ дляAnna_cherry
Мед страховку кто оплачивать будет?
За Вас и детей.
Билеты на самолёт от 1000 у.е.
За Вас и детей.
Билеты на самолёт от 1000 у.е.
Медстраховка для украинцев по U4U Медикейд покрывает почти все.
Она бесплатная до официального выхода на работу
Мне ребенку с диабетом выдали бесплатный инсулин, мониторинг сахара, расходные материалы для помпы на 3 месяца. Также лекарства бесплатно, антибиотик от акне старшему за 270 долларов бесплатно.
И стоматология включена
Ответ дляLeastana
И стоматология включена
Супер! А как вам вообще там, нравится? Вы у родных или просто спонсоров живете?
Бешеная Креветка• 14 июля 2022
Ответ дляPieceOfcake
Я підписана на канал штату Ілінойс, там багато інформації і люди діляться живим досвідом, реальна інформація з перших рук. Спробуйте про свій штат почитати ось тут.
Не могу найти канал штата Северная Каролина, подскажите пожалуйста.
PieceOfcake• 14 июля 2022
Ответ дляБешеная Креветка
Нажаль, такого каналу немає.