Чудо Ф_ф КеДаХ• 11 июля 2022
Подивилася фільм «Ескортниці» 2021 Польща
Дівчата, я в шоці. Усе що тут писали про ескорт - чиста правда.
Кому цікава ця тема, раджу подивитися. Фільм не претендує на шедевр, але я до 2 ночі додивлялася, бо дуже цікаво було.
На реальних подіях.
Просто жесть..
А ми дивимося на цих ляльок з інстаграму і захоплюємося ними..
А от ще цікаво, звідки порадниці так знали «кухню з середини»?
Я не вірила в це.
На реальних подіях.
Просто жесть..
Я не вірила в це.
Мусик Пусик• 11 июля 2022
Фильм как фильм. Ничего нового для себя не узнала.
Дорогие проститутки, они были всегда и во все времена.
ГугелП@лАмался• 11 июля 2022
Особисто знаю ескортницю. Сумно там все. Вона з 19 до 30 була «на висоті»
Зараз вже років 5 живе то в Україні то в Туреччині. Турок з нею має відносини, але він має сім‘ю, дітей. Думала, що старша стане покине її, але ні. Знімає її квартиру, подорожують. Але сім’ї вона не матиме, дітей також
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 11 июля 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
Мне тоже интересно от куда вы знаете, что все правда?🤔
Фільм на реальних подіях і всі ці збочення про які писалі порадниці все там є!
Дівчата після всього лікуются у психологів, а хтось накладає на себе руки
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 11 июля 2022
Ответ дляoboeva
Тоже смотрела,но как-то неправдоподобно. Описано будто их жизнь сплошной шикарный секс с красавцами и будто все с ними,как с королевами обращались.
Одной попаося копрофил,так прям не перенесла этого, утопилась.
Мене історія з потопленицею просто пробрала.
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 11 июля 2022
Ответ длякурасаны
Есть блоггер одна, она Олицкой давала интервью и все рассказала что и как
Тема про ескорт?
Хочу послухати
курасаны• 11 июля 2022
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Тема про ескорт?
Хочу послухати
Да, Манекен кажется блоггер
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 11 июля 2022
Ответ дляГугелП@лАмался
На висоті і не заміжня - це квіточки.
Дівчата реально беруть участь у збоченнях!
СноваЗдорова• 11 июля 2022
Такооой брееед. Вот просто фууу. Раскрыта только тема пи..к и вообще не раскрыта тема которой разрекламирован фильм - торговли людьми.
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 11 июля 2022
Ответ длякурасаны
Да, Манекен кажется блоггер
Ого!
Я на неі підписана.
А вона була в ескорті?
Я думала просто модель і має якусь там шлюбну агенцію
Я на неі підписана.
А вона була в ескорті?
Пишу_граммотно!• 11 июля 2022
’Захоплюємось’- вы серьезно?! Шок-контент. Ну если нет мозгов- то можно и кучей г..на захоплюватись. Мне кажется,у меня с вами разные ’захоплення’
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 11 июля 2022
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
Де почитати те, що порадниці писали? Що правда?
Не знаю. Захоплювалися дівчиною блогером з Киева ніби яка дуже піднялася на ескорті і тепер супер багата в іі молоді роки.
І відповіді поділилися на «після цього не хочеться жити (подробиці)» і «це вау! Це круто! Це успіх! Не заздріть»
Ну як завжли
Ковбой Хагис• 11 июля 2022
Ответ дляoboeva
Я дуже давно на цьому форумі, пам’ятаю давні теми про ескорт. Відписувалася одна порадниця, що в неї був один з клієнтів, що їздив зі своєю золотою ложечкою. Ми тут спочатку не зрозуміли, що за ложечка, то вона нам пояснила на пальцях, що це і для чого.
Пишу_граммотно!• 11 июля 2022
Ответ дляoboeva
Даже загуглила что это...вот я ’ темная’😅😅
Запыхалась• 11 июля 2022
Ответ дляКовбой Хагис
Так а ложка зачем?
Ответ дляКовбой Хагис
Какашки жрал,или девку заставлял?
Запыхалась• 11 июля 2022
Ответ дляПишу_граммотно!
Не у одной вас тебе эта фигня в поиске
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 11 июля 2022
Ответ дляПишу_граммотно!
Не ескортницями!
Блін!
Я можливо не чітко сформувала.
Гарненькими дівчатами в інсті. Вони такі красуні, фігура, личко, стиль.
Гарні мотивуючі зайнятися спортом фото.
А тут не раз писали, що уе ескортниці, особливо якщо на фото немає бойфренда (у більшості немає)
Я не думала до так може бути, але фільм перевернув моі погляди на це все
Блін!
Я можливо не чітко сформувала.
Гарні мотивуючі зайнятися спортом фото.
Ковбой Хагис• 11 июля 2022
Ответ дляoboeva
Какашки жрал,или девку заставлял?
Я так зрозуміла, що він їв.
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 11 июля 2022
Ответ дляКовбой Хагис
То для чого?
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Не ескортницями!
Блін!
Я можливо не чітко сформувала.
Гарні мотивуючі зайнятися спортом фото.
Блін!
Я можливо не чітко сформувала.
Гарні мотивуючі зайнятися спортом фото.
Насосала это все в большинстве, ну на здоровье,каждый живёт как умеет.