Я тільки що сообразила, що взяла цю сіль замість кам´яної. Поставила огірки сьогодні рано вранці. Спортила? Чи для малосольних норм? Не на зиму консервація.
Ответ дляIrinaina
Скорее всего, есть не будете. Она со специфическим вкусом - для засолки и консервации не подходит. Этот специфический вкус появляется именно во время засолки и маринования
Мля, так і знала, шо перепутаю ці солі.
Ответ дляЛеска
Поміняйте росіл на з камяною сіллю
Побігла зливати той розсіл
Ответ дляLiliaCh
Консервацией занимаюсь второй год. Так во в прошлом году не знала этого нюанса с солью, часть банок закатана с йодированой и ничего с ними не случилось, и вкус нормальный. А то малосольные, что с ними может быть не так? Я бы не меняла уже рассол.
Я вже поміняла. Це перші огірочки, не хотіла їх зіпсувати, вже як буде більше, поекспериментую, в мене цієї солі морської йодованої піввагона, а кам´яної одна пачка)