Это просто грабеж с разницей 8 грн за 1 доллар
Ответ дляVira_Kos
Про критичний імпорт я не в курсі, але на курсі втрачаю більше сотні євро зп. Для мене це немалі гроші.
Я також втрачаю, повірте. Але все це для того, щоб ціни на ліки, бенз, бичачу сперму, бісер, шуби (це товари з переліку критичного імпорту)- не дорожчали.
KateFrosty• 14 июля 2022
Ответ дляЖулька1
ФОП, які отримують в валюті мають право продати ту валюту лише по курсу 29.5 грн за долар. І ніяк інакше
По этому курсу и выставляю счета.
KateFrosty• 14 июля 2022
Ответ дляЖулька1
А потім долари купуєте? Якщо купуєте- по якому курсу? Взагалі, курс обміну знаєте?
В мене експорт. Все знаю
KateFrosty• 14 июля 2022
Ответ дляЖулька1
Ну добре, як знаєте. Задоволені втратами? То також добре.
Все Ок. За 100 грн подаю в Україні або за 3,42 дол в Польщі.
inneska-85• 14 июля 2022
Ответ дляVira_Kos
Дякую, заспокоїли.
Особливо тішуся, що не подорожчають шуби за рахунок моєї зарплатні.
KateFrosty• 14 июля 2022
Ответ дляЖулька1
То всі раді)) хто не торгує- не має такої змоги
Тоді взагалі не зрозуміла, в чому питання у вас
Ответ дляЖулька1
Ну, вона для майбутніх корів таки важлива. З нею я хоч якось можу погодитись. Та там такий список накатали, що частина там пхали явно з особистих вигод
Я якось не вникала, чого такий курс, але весь список краще дивитися не буду. Психіка зовсім ні до чого.
Ответ дляKateFrosty
Тому що у мене на рахунок ФОП зайшла 1000 доларів. Я можу її продати лише за 29500 грн.
А потім купувати товари, ціна яких розрахована на долар по 37,7 грн.
А той, хто отримає долар готівкою і не сплатить податків- ту ж тисячу продасть за 37700 грн.
Так зрозуміло??
KateFrosty• 14 июля 2022
Ответ дляЖулька1
Так зрозуміло??
Мені все одно на тих, хто отримує долар готівкою. На цьому - до побачення! Пішла займатись більш важливішими справами
Ответ дляVira_Kos
Ви знаєте, я навіть на справжнє обурення сил не маю.
Стараюся бути вдячною за те, що є.
Розумію. Але гроші не зайві, як є мама після інсульту, яка потребує доглядальницю з проживанням, діти, яких треба вчити. Про себе я не згадую вже. Рада, що маю змогу не займатись фізіологією мами
Ответ дляЖулька1
Понимаю вас. Но ничего не сделать. Ждать только. Считаем это своим взносом в ЗСУ и победу.
Ответ дляЖулька1
Я маю великі сумніви, щодо того, що саме ця різниця йде на ЗСУ. Я роблю донат окремо. Та все одно обурення є якесь. Як тут плюну отрутою- то легшає))
Я теж окремо доначу ще. Це не на ЗСУ по факту, а на те, щоб долар в країні тримався і не було гіперінфляції і дефолту. За обурення розумію вас. Але змінити все одно ми не можемо ніяк.