ZhukOlena• 17 июля 2022

Зеленський звільнив Бенедиктову і Баканова

Оце поворот
Реверанс• 17 июля 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Не знаю
Сейчас Хаймерсы влупили по скоаду в Кадиевке
Салютирует
Всу делает свою справу. Кстати, Сняли обвинения с Генерала Марченко?
Нет.
Не на часи.
И за спасенный Николаев генералу - НИЧЕГО.
А Киму орден Хмельницкого
agata116• 17 июля 2022
Ответ дляЕленнн
Який коломойський?? зараз йому живесться зовсім непогано...От недаром вклався так перед виборами.

Andriy Khrypta:
Вся країні об’єдналася навколо арміі, діти і дорослі, будівельники і айтішники, люди самих різних професій збирають
по 50 -100 гривень для ЗСУ…
6-тирічна Соломійка з Дніпра
ЗБИРАЄ кошти для ЗСУ, граючи на флейті.
Євгеній і Матвій з Одеси ПРОДАЮТЬ
свої іграшки щоб зібрати кошти на бронежилети для армііі.
Єва з Пустомитова 5 років, ПЕЧЕ
разом з мамою і бабусею кекси і продає їх, щоб зібрати кошти воїнам ЗСУ.
7-річна Софія з Миколаєва ЗІБРАЛА понад тисячу доларів для ЗСУ.
В ТОЙ САМИЙ ЧАС Суд СПИСУЄ борг пов’язаної з коломойським компанії
перед ’Приватбанком’ (державним банком!!!) на 4,3 МІЛЬЯРДА…
Ми ходимо по всьому світі з протягнутою рукою, в той же час - .....
За багатомільярдні шахрайські дії, олігарха бажають бачити правоохоронні органи багатьох країн світу. У нашої влади після 2019 року питань до нього нема. Kоли його Зе переміг, він повернувся в Україну (до того ховався в Швейцарії та Ізраїлі) і почувається зовсім вольготно.
Украіна стікає кров‘ю, вмирають найкращі сини і дочки, а в тилу дерибан коштів такого масштабу! Тоді задається питання - за що воюємо?

Світлана Марко
Мене теж мучить це питання.... Хлопців на передовій утримуємо, по копійці збираємо, щоб допомогти... А Бєні просто так держава списує борги ...і вже не перший раз...
жах(
Mariya Prokhorova• 17 июля 2022
Ответ дляРеверанс
Значит влада в курсе этих зрад и одобряет их.
Все сохранили должности.А должны были сесть на 15 лет
Ваш Петя разом с ними повинен сидити , за котли , які були в 2014 р
Дебальцево , Ілловайск !
Miere• 17 июля 2022
Ответ дляmari_klim
А не начинается ли у нас таким образом ’мирный договор’??? Правительство становится тем, кем хотело его видеть Хуйло. А говорящая голова останется на месте, он же у нас герой Боневтик.
Мені здається, треба зробити як радило **йло, тільки з іншою метою.
Треба військовим взяти владу в свої руки. Щоб без перешкод захищати країну.
Трохи військової диктатури піде всім на користь.
Реверанс• 17 июля 2022
Ответ дляMiere
Ага. І де Марченко? Він відстояв Миколаїв, а тепер по місту фігачать щоденно. Щоденно!
Вопрос к Зеленскому.
Генерал слишком популярный.
А герой должен быть один.
Вы знаете что о суде Марченко писали?
Запам‘ятайте його! Слідчий ДБР Олексенко. Сепар. На судилищі над бойовим генералом, кіборгом з ДАП Дмитром Марченком він в переписці назвав «ушльопками» присутніх в залі суду ветеранів АТО, серед яких були два Героя України! Якщо промовчати, вони захисників України пересаджають по одному.
Mariya Prokhorova• 17 июля 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Треба глянути повний перелік гостей, хто гуляв на дні народженні Татарова, щоб спрогнозувати наступні кадрові призначення).

Договорняки же были на Д р
Вон и по сбу и ген прокурору
Це точно !
Sara-a• 17 июля 2022
Ответ дляMiere
Скорее всего так и будет
Ибо уже просто беспредел начался
Mariya Prokhorova• 17 июля 2022
Ответ дляMiere
Так і буде !
Еленнн• 17 июля 2022
Ответ дляОль_Вія
73% зробили це разом.... по приколу
карта голосування в 19.. Гляньте закордонні голосування. Вони чомусь бачили загрози від нашого північного сусіда,мабуть тому,що не попали під каток пропаганди...
Реверанс• 17 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Дебальцево , Ілловайск !
https://reporters.media/ilovajsk/?fbclid=IwAR1G16B...
Іловайськ
Хоть ознакомьтесь перед сном.
Если бы было правда,его бы посадили.
28 попыток и??
про брата и барыгу будет?
NastyushaK• 17 июля 2022
Как же вы задрали порохоботы обвинять и катить бочку на Ермака.
Андрей Борисович профессионал, Зеленский полностью ему доверяет как главе администрации.
И кстати у Ермака брат воевал в АТО ещё в 2015 году на передовой и получил контузию.
Хватит качать лодку!!!
Еленнн• 18 июля 2022
Ответ дляруала
Від нас скоро всі відвернуться, а наш ЗЕ сдасть нашу країну рашистам.
іспанський сором..
Mariya Prokhorova• 18 июля 2022
Ответ дляРеверанс
Іловайськ
Хоть ознакомьтесь перед сном.
Если бы было правда,его бы посадили.
28 попыток и??
про брата и барыгу будет?
Удалено администрацией...
gizma2019• 18 июля 2022
Ответ дляfrolik
Власне, контрафакт - це товар, що є предметом порушення прав інтелектуальної власності на торговельну марку. Що таке копія, як не контраакт?
ну так может копия была не на 100%?) ну и да, с нашим народом ведь прошло? в чем вопрос?
Еленнн• 18 июля 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Зе тупой. Жаль
Может и патриот
Но влияние Андрюши колоссально
Дмитро Чекалкин
1 ч ·
Зеленський відсторонив від посад генпрокуроршу Венедіктову та голову СБУ Баканова.
Проблема в тому, що за Конституцією у Зеленського таких повноважень нема... навіть якщо голова СБУ - друг дитинства.
(Т/К Прозріваю)
UPD:
Виконуючим обов’язки генпрокурора призначено скандально відомого Олексія Симоненка - фігуранта бази Mиротворець
У досьє “Миротворця” на Олексія Симоненка зазначається, що той причетний до злочинів із фабрикації кримінальних справ стосовно свідомо невинних осіб та співучасник злочинів проти України та її громадян.
“Заступник Генпрокурора Симоненко Олексій Юрійович, перебуваючи у змові з групою невстановлених осіб, усвідомлюючи злочинність своїх діянь, взяв участь у фальшування так званої доказової бази за звинуваченням у держзраді Президента України П.Порошенка.
Користуючись короткочасною відсутністю Генерального Прокурора України, грубо порушивши Присягу та Законодавство України, підписав сфабриковану підозру про злочин Петру Порошенку”
Симоненко також розвалював справу НАБУ проти Татарова, був куратором справи проти Стерненка, журналіст Danylo Mokryk знаходив у декларації Симоненка зв‘язок з кримінальним світом. Новий в.о. генпрокурора має нагороди від Янкковича і колишнього голови СБУ Хорошковського.
Володимир Ар’єв:
Прекрасний кадр! Якраз те, що треба для об‘єднання країни під час війни…
Насправді, необучаємі. Навіть війною.
My_everything• 18 июля 2022
А в этом кто виноват ?

Сьогодні сповнюється два місяці з дня початку ’геніальної гуманітарної спецоперації визволення та евакуації захисників Маріуполя, проведеної за наказом та під повним контролем преzедента України’. Що, народе України, вже встигли забути це видатне досягнення свого ’хоть паржом’? За цей час під особистим контролем Zеленського від 2500 до 2800 українських військових та правоохоронців були відправлені в колонії та катівні московії та їхнього маріонеткового динири. Усі розповіді про попередні домовленості щодо звільнення та обмінів виявилися брехнею. На день гучних заяв від Верещук, Маляр та численних лизоблюдів Банкової жодних домовленостей не було взагалі.

За цей час орки вернули менше сотні захисників Маріуполя, а серед них лише кілька десятків Азовців, переважно важко поранених. Їх рашисти й не планували затримувати в себе. Але й цей процес протривав понад місяць. На цей момент двом нашим героям уже винесли свої незаконні смертні вироки, частину утримують у сізо москви й збираються судити та ув´язнити на довічно. З метою ’допомоги’ нашим полоненим укрсучвлада лише засекретила всю інформацію про них та їхнє утримання...

Zеленський, ти добре спиш?

Тарас Чорновіл
Реверанс• 18 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Дебальцево , Ілловайск !
ПВО вокруг Киева на деньги Порошенка.
Полностью модернизировано и поставлено,100 % оплачено корпорацией Рошен.
Остальные таким не занимались
Mariya Prokhorova• 18 июля 2022
Ответ дляNastyushaK
Хватит качать лодку!!!
Удалено администрацией...
gizma2019• 18 июля 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Вы что
Это грубейшее нарушение закона собственности на ТМ
ой, ну хорошо)
NastyushaK• 18 июля 2022
Ответ дляЕленнн
Дмитро Чекалкин
1 ч ·
(Т/К Прозріваю)
UPD:
Володимир Ар’єв:
Насправді, необучаємі. Навіть війною.
Сейчас военное время. Какая конституция?
Всех предателей нужно расстреливать.
Завтра страны не будет а у этих придурков ’незаконно!!!’ играют в политику хотят что бы Путин их заметил видимо.
Ничего не выйдет у них.
My_everything• 18 июля 2022
Ответ дляNastyushaK
Хватит качать лодку!!!
Да мы в курсе всех Ваших тем
Еленнн• 18 июля 2022
Ответ дляруала
І чому ні де немає ніякої інформації, що до перемов наших з рашистами, що до перемирия (забула слово по українські) з приводу зерна? Якщо ми погоджуємось на перемирие, то це жопа нам, так як поки будем зерно возить, рашка постягує підкриплення!
там ще рашики в цих переговорах -ставлять умови-хочуть від нас ’сталого припинення огня на херсонському напрямку’, та розмінування морських шляхів,зокрема до Одеси. (а потом попруть на штурм міста морем)..
gizma2019• 18 июля 2022
Ответ дляMiere
вы серьезно? рек крови не боитесь среди гражданских?
NastyushaK• 18 июля 2022
Вижу одни и те же российские троллики из темы в тему работают по одной методичке.
Задача ругать власть и хвалить предателя Порошенко и прочую мерзость))
Ну-ну. Ничего не выйдет. Зеленский навсегда.
Mariya Prokhorova• 18 июля 2022
Ответ дляРеверанс
ПВО вокруг Киева на деньги Порошенка.
Остальные таким не занимались
Змінити вже ті методички
з тим рошеном й сівочолим гетьманом !
Реверанс• 18 июля 2022
Ответ дляMy_everything
А в этом кто виноват ?

Zеленський, ти добре спиш?

Тарас Чорновіл
вы забыли 2 конфликта Азова с Зеленским.
А Зеленский их помнит.
«Я ж не лох!» Как Зеленский разоружал «Азов» на Донбассе

2.Капитан полка НГУ ’Азов’ Денис Прокопенко не отдал честь Президенту Зеленскому при вручении ордена

Кто забыл, в Золотом наших отвели за линию разграничения и разоружили.Росияне заняли наши позиции и воевали с нами дальше.Из наших окопов.
Мир в газах путина и просто перестать стрелять- не работали
Lilianna_• 18 июля 2022
Ответ дляNastyushaK
Ви своїми постами навпаки зараз працюєте, проти Зеленського. Зараз не час мірятися хто який президент є чи був. Але його сьогоднішні призначення дивні:( у нас війна взагалі то
NastyushaK• 18 июля 2022
Ответ дляMiere
Зеленский защищает страну. Какую взять страну в свои руки?
Вы хотите госпереворт устроить? Нам тогда ни 1 системы не дадут западной. Чем военные будут воевать? Автоматами?
Пока Зеленский у власти полное перевооружение нашей армии и её финансирование это безальтернативная историческая перспектива. Со стороны Запада.
Мы Южная Корея ну или Израиль.
А стоит снова поставить в президенты ставленника Кремля как Порошенко или устроить госпереворот Рашка нас сожрет!
Пока Зеленский рулит всё будет отлично у Украины.
My_everything• 18 июля 2022
Ответ дляNastyushaK
Мы Южная Корея ну или Израиль.
Запад помогает не Зеленскому, а ВСУ и Залужному. Хватит уже нализывать презеденту и его друзьям.
Реверанс• 18 июля 2022
Ответ дляЕленнн
Это самый жуткий сценарий.
Неужели таки разминируют?
Тогда еще большая часть Украины будет оккупирована.
Надеюсь, не разминируют