Анонимушка• 17 июля 2022
Яку шторку підібрати на кухню?
Давно не набридала вам зі своім ремонтом. І от знову)))
Вже з вересня ми без штори, сусідські вікна поряд і ми як у телевізорі.
Які шторки повісити?
Подобається Ікеа як в кафе, прикріплю фото
Але створки три, три буде напевно не дуже?. А якщо римську то якого кольору?
Фото 2-3 кафе, де сподобалася шторка.
Які шторки повісити?
Фото 2-3 кафе, де сподобалася шторка.
Анонимушка
• 18 июля 2022
Ответ дляВ каждой бочке...
А где вы купили вазон для цветка что на полу у вас стоит ?))
Це корзина, в неі вже вставлений вазон звичайний білий. Корзина ікеа флодіс
В каждой бочке...• 18 июля 2022
Ответ дляАнонимушка
Супер
Анонимушка
• 18 июля 2022
Ответ дляФрекенБок
По шторкам не подскажу, но кухня у Вас очень классная!!!!
Дякую
Анонимушка
• 18 июля 2022
Ответ для_Amber_
Мені здається, що при такому підвіконні-стільниці краще за все буде все ж таки римська штора. Можете зробити римську день-ніч. Тюль біла льняна, а основна коричневого відтінку.
Ось, наприклад, моя римка день-ніч.
Римську пошию, але може льняну якусь)
Накладные мюсли• 18 июля 2022
Ответ для_Amber_
Ось, наприклад, моя римка день-ніч.
Прєлєсть!
Мафиозная• 18 июля 2022
Ответ для_Amber_
Ось, наприклад, моя римка день-ніч.
Давно такие хочу,но дорого очень
Ответ дляМафиозная
Давно такие хочу,но дорого очень
Ви знаєте, я б не сказала, що така штора дорожче, ніж звичайна штора на все вікно. Тут дорогий карніз. Не знаю, скільки він коштує зараз, 2 роки тому я віддала 900 грн. Але тканини використовується мало. Для римської штори потрібна тканина лише на ширину вікна, тоді як для звичайної - в 3 рази більше для складок. А інше все - вже як майстриня візьме пошив.
Мафиозная• 18 июля 2022
Ответ для_Amber_
У меня окно метр на метр.С такой тюлью от 3000 грн