Смотрела "Спіймати Кайдаша", очень понравился! Хочу что-то ещё такого формата посмотреть) Посоветуйте, кто разбирается в укр сериалах, пожалуйста! :)
Daniil346171• 19 июля 2022
Знайшов телеграм канал з фільмами та серіалами на українській мові мені сподобався класний контент посилання тут➡️
Daniil346171• 19 июля 2022
Фільм Людина з Торонто мені сподобався зроблено типу комедії, симпатична екшн комедія про невезучого бідолаху, який змушений вдавати з себе кілера. Раджу подивитися посилання на фільм українською мовою без реклами тут➡️