Нетутешняя• 19 июля 2022

Посоветуйте украинские сериалы)

Смотрела "Спіймати Кайдаша", очень понравился! Хочу что-то ещё такого формата посмотреть) Посоветуйте, кто разбирается в укр сериалах, пожалуйста! :)
завитушка• 19 июля 2022
мишоловка для кота - типу комедійно-детективний

Pavelolka• 19 июля 2022
Вам именно на украинском?
Vira_Kos• 19 июля 2022
Із серйозних ’І будуть люди’. ’Козаки. Абсолютно брехлива історія’ - просто неймовірний.
’Подорожники’ - формат зовсім не той, але серіал легкий та невимушений.
Что_по_чем• 19 июля 2022
І будуть люди - наймовірно цікавий серіал, ми на одному подиху дивилися
Леска• 19 июля 2022
Століття Якова
кава з кардамоном
Роксолана
Pavelolka• 19 июля 2022
Короче пишу, пока автор, вы ответите. Украинский сериал, но на русском. Разница в возрасте. Легкий, прикольный, про любофф
natuniya• 19 июля 2022
В рекомендованих попадався укр. серіал Останній москаль. Не знаю про що, але назва сподобалася))
JuliaС• 19 июля 2022
Первые ласточки
автор Нетутешняя • 19 июля 2022
Ответ дляPavelolka
Вам именно на украинском?
Да)

Счастливый магазинчик• 19 июля 2022
Сага
Kirkaaa83• 19 июля 2022
Папик
Daniil346171• 19 июля 2022
Знайшов телеграм канал з фільмами та серіалами на українській мові мені сподобався класний контент посилання тут➡️ https://t.me/filmandsireal
Daniil346171• 19 июля 2022
Фільм Людина з Торонто мені сподобався зроблено типу комедії, симпатична екшн комедія про невезучого бідолаху, який змушений вдавати з себе кілера. Раджу подивитися посилання на фільм українською мовою без реклами тут➡️ https://shre.su/QZ6X