Фруты_Буты• 19 июля 2022
Дівчата, Одеса. Мразота напоїла 5 річного хлопчика вином!
Бо йому було цікаво спостерігати, як дитина п´яна падає. Дитину ледь врятували, малий має забої рук, ніг, тулуба. А кончена мразота отримала... Увага. Штраф у розмірі 6-8 неоподатковуваних мінімумів. Це 102-136 грн!
В новинах пишуть, що подія сталась в Балтській громаді. Може, тут є ті, хто його знають, плюньте йому в обличчя від мене, будь ласка.
nabludatel• 19 июля 2022
А моя свекруха в 3 роки мого чоловіка вийшла на роботу, а його в садок не здала, бо вважала його хворобливим. І він до 7 років поки не пішов у школу силів цілий день вдома сам. Свекруха лише в обід приходила його годувала і знову йшла на роботу.
Жесті у нашому суспільстві повно.
Ответ дляAngyRed
В моїх родичів у Рівненській області є традиція чарку самогону для апетиту наливати перед обідом - то дітям років з трьох наливають в кришечку пляшечну, вважають що їм корисно
А потім бідкаються, що все село алкаші...
Перед обідом? І не тошнить потім, і шлунок не пече? Дивний аперитив
навіть як для дорослих. А як діти п´ють, воно ж гірке, пекуче? Заставляють, чи що
Ответ дляМаТраСы
Удалено администрацией...
Крім того, що безграмотна, ще й брехло, якби розкладку не перемикнули випадково, то слово ’ви’ яке було у вашому реченні було б написано вы, значить навмисно писали так, як написали, замінюючи російськими літерами українські.
П.с. для бажаючих звинуватити у розпалі срачу на мовну тему, то скажу, що мені байдуже на якій мові людина пише, але мені не байдуже коли мову паплюжать таким чином, яким це зробила автор посту, на який я відповіла
Ответ дляКарюшша
Я не вживаю таких міцних напоїв взагалі, тому не знаю, як воно їм. Вони, схоже, усім задоволені. Нащо діти то п´ють теж не ясно мені, може хочуть бути як дорослі
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Так вы поднимите свои ягодицы поедете и плюньте лично. А не чужими руками геройку строить
Не треба корчити з себе вумну. Я за кордоном зараз. Допомогла б грошима, та наврядчи вони підуть дитині. А розголос потрібно зробити.
Ответ дляARAIL
Это Ваша задача выяснить. Прокатиться по Балтской громаде, выяснить, кто это слелал, расспросить местных. И как узнаете, немедленно идете к нему и плюете от имени и по поручению Автора.
Вам хоч полегшало чи дарма висер писали?
Ответ дляМилкиМой
Почему Одесскую область обобщают Одессой?? Вы посмотрите расстояние этого города от Одессы.
Вибачте, на роботі не було часу дивитись