как тебе такое илон маск• Изменено 19 июля 2022

Дівчатка, чому деякі не розуміють, що пора на вихід

Є в мене знайома, з березня , вона живе в сім´ї в Іспанії. Поки що не працює, мову не вивчає, так щось читає, двоє дітей 9 і 14 років. І ій уже як місяць, ці люди, які їх приняли, говорят, що в Києв повернулись ті, та ті ( жили в їх друзів теж), запитують, які в неї плани на майбутнє, на що моя знайома відповідає, що хоче сюда чоловіка забрати. Чесно говорячи, це так не красиво жити на халяву ( поїхала туда без збережень) скільки часу вже і коли , тобі вже говорять, не помічати це, якось соромно за українок таких. А вона сміється, говорить, що то жара на них так почала діяти. У Вас теж, є такі знайомі? Я не говорю, про людей , які без житла залишились і з горячих точок і то працювати потрібно ...
А ось моя друга знайома, в Чехії, працює на автомоб.заводі, десь з квітня і дитині 8 років, яку залишає одну в гуртожитку, бере ночні зміни. Тяжко говорить, але гроші хороші і офіциально працює.
Ламборджини• 20 июля 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Ну чому завидувати???? Я працює, є робота, гроші свої, чому заздрити, халяві? Мене це обурює, а не заздрість
Ну вот вы работаете, а та, которая в Испании работы не имеет. Ее ничего не держит в Киеве, вот и не возвращается.

автор как тебе такое илон маск • 20 июля 2022
Ответ дляУравнобешенная
Где вы работаете?
В себе в країні. В своїй Україні!
Наверняка• 20 июля 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Я не себе дивлюсь. Живу без халяви))) Працюю, представляєте, так можно?))
Відповідь одна
Жаба у вашій душі виросла от і все
Типу так круто на заводі пахати , і дитину одну залишати.
Самі так живіть, то не будете тоді таких тем створювати
Ламборджини• 20 июля 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Ну, тоді чому жаліється людина мені. Я ій, прямо також сказала, що вони хочуть від неї. Вона це розуміє, но не хоче нічого робити, їй зручно
Вы ещё та, трепло языком. Человек вам рассказывает, вы быстрее трусняки в сеть нести. У вас нимб никак не отмоется в посудомойке.
Ответ дляМамзелькин
Вона вам жаліється, а ви обсираєте її на форумі, фу. Мені більше бісять такі, як ви автор, які своїх подруг і знайомих за очі поливають. Розказують, як їм не стидно, вони такі безсовістні, а я така хороша, я навіть пряцює...фууу. Невже вам більш зайнятися нічим, щоб цілу тему присвячувати обсиранню своєї знайомої?
Ну чому обсирати, я їй теж таке сказала. Одне діло, якщо, поза вічі одне, а тут друге.
Уравнобешенная• 20 июля 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
В себе в країні. В своїй Україні!
И? Не уборщицей и на конвейер наверное? А другим советуете?
Меряю от 0• 20 июля 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Она что деньги берет с вашего кармана? Или ест ваш борщ? Ну появилась у нее возможность пожить так - ее это устраивает. В любом случае она получает то, что дано ей по праву, закон она не нарушает.
Угги_в_горошек• 20 июля 2022
Погано,автор. Думайте ще
неДодекаэдр• 20 июля 2022
Ответ дляЛамборджини
Не пробовали для начала смотреть в своё нижнее белье?
Автор права!Епет,небось такая же.

неДодекаэдр• 20 июля 2022
Ответ дляt.fodlash
цель поста слека взлететь
Опустить офигевших.
ЧукИГеки• 20 июля 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Так, ви мене перша зрозуміли. Так і є.
Я просто маю негативний досвід, живу закордоном 4 роки і маю декілька дуже невдалих прикладів. По-перше прийняла знайому, з 2 дітьми, ми домовились що вони приїдуть на тиждень два,потім знайдуть житло, все обговорювали, я скидувала посилання навіть на місцеві супермаркети, які ціни, ми з чоловіком знімаєм житло і маємо контракт, навіть коли до нас прибилось кошеня, то ми ходили до господарів і питали дозволу залишити, переписувати контракт. Домовлялися на тиждень, два(живу в Чорногорії, тут немає виплат для біженців, лише разово 50 евро, самі розумієте що то копійкі і люди, червоний хрест дають гуманітарну допомогу типу борошно, олію, хімію), ми запитали в господарів чи можна прийняти друзів, сказали на якій час, вони дозволили, прожили більш ніж 2 місяця, квартира не розрахована на таку кількість людей, місто туристичне на узбережжі, нам здали як бездітній парі, коли діти то прання, вода, комунікації на те не розраховані, на струю є лічильник, на воду розкидується на всіх станарів,кожен день прання, душ для дітей, комунікації не витримували, живемо майже на першій лінії, тут проблеми з цим. За майже 3 місяця наші господарі вже нам сказали, що ми вам здавали на інших умовах, попросила знайому, що треба вже щось собі знайти, то я ворог номер 1, до переїзду все пояснювала і обговорювали(зараз вони переїхали до Чехії, як вони не знаю, бо зараз я вражина #1).
І знаю що місцевим було важко просити на вихід, бо тут люди живуть за рахунок туризму і давали безкоштовно житло на березень, квітень, травень, а зараз сезон і ці гроші це їхній єдиний заробіток.
Наверняка• 20 июля 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
В себе в країні. В своїй Україні!
Скільки ви особисто цього місяця внесете податок до держави? Вкажіть чітко нам суму?
Я потім напишу , що особисто я перестала для наших хлопців в Україну.
Ответ дляУравнобешенная
То, для вас це норм пів року жити за рахунок других?
КошкинДом• 20 июля 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
В себе в країні. В своїй Україні!
Мільйони людей втратили роботу в Україні
Малинка• 20 июля 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Так давайте з вашою логікою, виїдемо всі ... і на шию заліземо людям, працювати не будемо, бо зручно)
Я вам про Испанию расскажу .. раз вы наив такой .. Работа здесь одна мыть унитазы , я нашла нормальную селекция была принята при собеседовании .. пришла сказала кураторам , разрешение на работу делают ща 2 дня . Мне спецом делали 2 недели , как вы думаете меня сильно ждали эти недели на нормальной работе ??? Ваша знакомая прекрасно знает что здесь и как .. поэтому не портит себе напрасно нервы и правильно делает ! А вам бы следить сугубо за собой .
Наверняка• 20 июля 2022
Ответ дляУравнобешенная
Мене більше цікавить її податок для держави. Що саме вона зробила для нашої України , при умовах обсирання когось там з тих , хто тимчасово виїхав.
неДодекаэдр• 20 июля 2022
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
Автор троль
Какой троль?!Автор права.Стыд позор,халявщики.
Ответ дляНаверняка
В мене зп вся біла. І таке буває)) хочете вірьте, хочете ні)
Уси-пуськи• 20 июля 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Ну, вона мені жаліється, чому так стали говорити, не розуміє.
А я от своих наоборот хочу съехать, а они против. Говорят, зачем ты будешь тратить деньги. Мне и самой уезжать жалко, уже как родные стали, но нужно сепарироваться.

Без Баяна• 20 июля 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
В себе в країні. В своїй Україні!
Там беруть всіх чи тільки тих в коно жаба всередині?
Ответ дляБез Баяна
Ладно, я зрозуміла. Халява краще!
Уси-пуськи• 20 июля 2022
Ответ дляЧукИГеки
Автор, розумію про що ви. Тут ніхто не винен, це різниця менталітету. Я вже відписувалясь в схожій темі. Коли іноземці приймають наших біженців, їхне ’живіть скільки треба’, це як наше ’почувайтесь як вдома’, але ніхто не розуміє з цими словами що гості роздінуться до білизни, почнуть колупатися в носі та умовно полізуть до холодильника їсти дитячі пюрешки.
Це лише ввічливість і вони судять по собі, що вже б за місяць знайшли роботу та заїхали б.
Ну да, нашли бы они за месяц работу в чужой стране без знания языка
ЯниЯ• 20 июля 2022
Капец люди просто спросили какие у нее планы на будущее, а автор уже чуть ли не за порог знакомую выставила. Если б им было с ней некомфортно, они бы сами ей сказали.
ГейСюда• 20 июля 2022
Ответ длянеДодекаэдр
Автор права!Епет,небось такая же.
Вам завидно?
Наверняка• 20 июля 2022
Ответ длянеДодекаэдр
От що ти мелеш?ти хоч трішки маєш уявлення що відбувається з тимчасово переселеними?
З твого коментаря одразу видно, що одна з тих , чия сім´я отримала усі ООН виплати і гладить від заздрощів тих, хто не залишився під ракетами.
Коли до вас дійде, це не нормально! Не бережете своїх дітей, то не треба інших наражати на небезпеку
Вибачаюсь, що роздраконила деяких. Не думала, що настільки багато таких. А потім, про нас будуть, як про ледарів говорити.