как тебе такое илон маск• Изменено 19 июля 2022
Дівчатка, чому деякі не розуміють, що пора на вихід
Є в мене знайома, з березня , вона живе в сім´ї в Іспанії. Поки що не працює, мову не вивчає, так щось читає, двоє дітей 9 і 14 років. І ій уже як місяць, ці люди, які їх приняли, говорят, що в Києв повернулись ті, та ті ( жили в їх друзів теж), запитують, які в неї плани на майбутнє, на що моя знайома відповідає, що хоче сюда чоловіка забрати. Чесно говорячи, це так не красиво жити на халяву ( поїхала туда без збережень) скільки часу вже і коли , тобі вже говорять, не помічати це, якось соромно за українок таких. А вона сміється, говорить, що то жара на них так почала діяти. У Вас теж, є такі знайомі? Я не говорю, про людей , які без житла залишились і з горячих точок і то працювати потрібно ...
А ось моя друга знайома, в Чехії, працює на автомоб.заводі, десь з квітня і дитині 8 років, яку залишає одну в гуртожитку, бере ночні зміни. Тяжко говорить, але гроші хороші і офіциально працює.
как тебе такое илон маск
• 20 июля 2022
Ответ дляУравнобешенная
Представляете не всем сейчас просто найти работу
Давайте не будемо, за кордоном роботи хаатає. Було б бажання
КошкинДом• 20 июля 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Так давайте з вашою логікою, виїдемо всі ... і на шию заліземо людям, працювати не будемо, бо зручно)
Вас ніхто не тримає, до жовтня можете робити як вважаєте за потрібне
Улучшанский-Ухудшанский• 20 июля 2022
Ответ дляЛамборджини
Не пробовали для начала смотреть в своё нижнее белье?
От підтримаю, ну скільки можна, обсирати і тих хто виїхав і тих хто лишився.. та усіх, хто робить запаси, хто не робить, хто смажиться на пляжі і хто не може знайти роботу.. дістало.
Автору треба дивитись за собою, а не за знайомими.
Пи.си не виізжала хоч і можу, але це мій вибір і відповідальність
как тебе такое илон маск
• 20 июля 2022
Ответ дляКошкинДом
Після жовтня теж, я вас розчарую))
Уравнобешенная• 20 июля 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Да низкооплачиваемых
КошкинДом• 20 июля 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Після жовтня теж, я вас розчарую))
Про це вже поговоримо восени
Ламборджини• 20 июля 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Как только разрешат выезжать полным составом семьи, здравомыслящие галопом смотаются отсюда. И правильно сделают. И не ваше дело, за чей счёт и у кого на шее они будут сидеть.
как тебе такое илон маск
• 20 июля 2022
Ответ дляЛамборджини
Ага, тоді для кого наші хлопці гинуть? Якщо, для вас це правильно
Ламборджини• 20 июля 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Спросите у нашего правительства. А ещё и солдат спросите, по своей они воле там, или по принуждению.
КошкинДом• 20 июля 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Владу запитайте, вони таку ситуацію створили
как тебе такое илон маск
• 20 июля 2022
Ответ дляУравнобешенная
Да низкооплачиваемых
Ну, краще ж не працювати напевно. Бо поли мити посдидно, а на шиї у людей, ні, хм
как тебе такое илон маск
• 20 июля 2022
Ответ дляЛамборджини
Ви з кацапії ? В мене брат служить по своїй волі, бо захищає свою землю.
Ламборджини• 20 июля 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Если людям не комфортно держать у себя на шее нахлебников, они имеют язык, данный им природой, сказать что им это не нравится и все такое.
как тебе такое илон маск
• 20 июля 2022
Ответ дляКошкинДом
Да, цікаво, а чим... ?! що пуйлу приказ дали 24 лютого. Оу, бачу, які зібралися тут. Такі патріоти, всі винні, а ми милі
КошкинДом• 20 июля 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Давайте реально дивитися на речі, його дружині чи його дітям від цього життя покращиться?
Пез Году Неделя• 20 июля 2022
Пока попробовали вежливо намекнуть, потом уточнят где лагерь и дадут неделю на сборы.
Ламборджини• 20 июля 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Ваш брат не показатель в статистике.
Да и написать шо хошь: я к примеру троюродная теща конюха королевы Англии. И чё?
КошкинДом• 20 июля 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Взагалі то війна уже 8 років , всі все знали і нічого не робили, тільки продовжували наживатися
как тебе такое илон маск
• 20 июля 2022
Ответ дляЛамборджини
Так вони так і говорять, тільки німий не зрозуміє. Як ще говорит, пішли геть....чи як. Люди відверто говорять, що в Києв повертатися можна. І це іспанці
Меряю от 0• 20 июля 2022
Автор, мне кажется вы просто завидуете. Вообще не понимаю сколько можно мусолить темы про тех, кто выехал. Ну выехали себе, а вам то что с этого? Ну что она виновата в том, что ей в Испании комфортней и спокойней чем в Украине? Закончится война и ей все равно придеться вернуться обратно или работать там.
КошкинДом• 20 июля 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Які ж вони розумні, могли б і самі з´їздити на екскурсію містами
как тебе такое илон маск
• 20 июля 2022
Ответ дляКошкинДом
Ну, так давайте расію запустимо, йому чи їм краще буде? Вибір в нас є ?
Ламборджини• 20 июля 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Это вы нам так доносите. Но вас то при разговоре не было.
КошкинДом• 20 июля 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Ви на питання не відповіли. Вибір має бути в кожного - їхати чи залишатися, на разі чоловіків закрили в клітці без права вибору.
Уравнобешенная• 20 июля 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Полы мыть все успеют, зачем на такой работе себя преждевременно гробить?
как тебе такое илон маск
• 20 июля 2022
Ответ дляМеряю от 0
Ну чому завидувати???? Я працює, є робота, гроші свої, чому заздрити, халяві? Мене це обурює, а не заздрість
Уравнобешенная• 20 июля 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Где вы работаете?
как тебе такое илон маск
• 20 июля 2022
Ответ дляЛамборджини
Ну, тоді чому жаліється людина мені. Я ій, прямо також сказала, що вони хочуть від неї. Вона це розуміє, но не хоче нічого робити, їй зручно
Мамзелькин• 20 июля 2022
Ответ длякак тебе такое илон маск
Ну, вона мені жаліється, чому так стали говорити, не розуміє.
Вона вам жаліється, а ви обсираєте її на форумі, фу. Мені більше бісять такі, як ви автор, які своїх подруг і знайомих за очі поливають. Розказують, як їм не стидно, вони такі безсовістні, а я така хороша, я навіть пряцює...фууу. Невже вам більш зайнятися нічим, щоб цілу тему присвячувати обсиранню своєї знайомої?
Из Хацапетовки• 20 июля 2022
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
Автор троль
Чего? У моей знакомой кума в Испании тоже у нее сейчас с ребёнком. Мужа хочет забрать. Охренели совсем .