Реально хвора нація якщо це все не фейк
Чула прикол. Росіянин за походженням жив в Естонії, топив за росію. Приїхав в Росію збирати кошти щоб закупити беспілотники ( в Естоніі) щоб боротися з НАТО. Кошти збирав в соцмережах з гаслом Будемо мочити НАТО.
Зібрав шось там пару мільйонів рублів, і поїхав до себе в Естонію з майкою РОСІЯВПЕРЕД.
Де його на кордоні під білі ручки взяли і на 5 років за екстремізм.
paradise@email.ua• 20 июля 2022
Ответ дляТатьяна@..
Не смейтесь с больных
не могу остановиться - давно так не смеялась! тааакой колоритный пост!!!
Что_по_чем• 20 июля 2022
Думаю фейк, но если правда, то 👏. Только малыша тоже депортировать надо, пусть тряпки на родине развешивает
Korsika999• 20 июля 2022
Живут в странах состоящих в НАТО, и топят против них, и собирают деньги на войну против НАТО...
Ответ дляТанюша
Да,Владимиром зовут
Перемога 2022• 20 июля 2022
Ответ дляТанюша
Может это разные истории. Собирал на квадроцикл или квадрокоптер, собрали всей росийкой, поехал в Литву или куда там, купил, возвращался обратно и его на гран це задержали. Собирают на адвоката