Сарафанное радио• 22 июля 2022
Манікюр. Яку порадите лампу, базу, топ.
Яку порадите лампу, базу, топ і що ще потрібно для правильного маніку щоб не відвалювався куском на другий день
Зам Ам• 22 июля 2022
Ответ дляНалогообложу
лампа
зараз акція
Мне не понравилась эта лампа, она слабая и не соответствует своим характеристикам
Налогообложу• 22 июля 2022
кислотный праймер.
база и топ ``Луна мон``. мастер ими делает, мне очень нравится стойкость.
Налогообложу• 22 июля 2022
Ответ дляЗам Ам
отлично сушит за 30с.. у меня такая
ХвостПистолетом• 22 июля 2022
База и топ пиатто, гельлаки тоже пиатто хорошие ,ещё лаки шейд классные
Скорая помощь• 22 июля 2022
Ответ дляНалогообложу
отлично сушит за 30с.. у меня такая
Це не оригінальні лампи, не може бути гарантії, тобто - як пощастить
Зам Ам• 22 июля 2022
Посмотрите окси, пнб, комильфо
Лампа уф-лед от 36 Вт
Базу и топ брать хорошие, а гель лаки попроще
Лампа уф-лед от 36 Вт
Зам Ам• 22 июля 2022
Ответ дляНалогообложу
отлично сушит за 30с.. у меня такая
Первые два раза нормально, а потом что-то пошло не так, не все просыхает, внутри не полимеризует, только сверху. У меня до этого была Сан9 на 36 Вт, с Али, 2 года работала, не поломалась, просто захотелось помощнее, и не повезло... Вернулась к старой. А лампу заказывала в Еве, и там есть много отрицательных отзывов
Скорая помощь• 22 июля 2022
Ответ дляЗам Ам
Мабуть тому і знижка
Та_все_ок_будет• 23 июля 2022
Лампа sun on; гель лак , ьазу и топ коди. Есть стартовые наборы в интернете. выгодно брать
Скорая помощь• 23 июля 2022
Автор, я завжди була за те, щоб одразу брати для себе якісну продукцію, в сенсі, більш очищену, виготовлену по вищим стандартам, ніж китайський розлив. Є у нас якісні дорогі бренди типу СНД, Геліш, Артістік, Люксіо, є трошки бюджетніше, але європейська якість - Астонішинг, Нідерланди. Але розумію, що людина може взяти матеріал, спробувати і зрозуміти, що то їй не підходить.
Є чимало торгових марок матеріалів, які на слуху, Ніки Землянікіної, Дарк, ПНБ, Луна, Фокс, Комільфо. Я племінницям взяла у Нейл Апекс пробний набір за 250 грн - база універсальна, топ універсальний і гель лак, всі флакони по 6мл, цього вистачить на довго в домашньому користуванні, матеріали надійні, триматися має добре. там же є набори стартові за 750 грн, більші флакони з праймером, ще з чимось.
Лампа, в якій я впевнена - це Сан ван 48ВТ оригінал, ось на Бонанзі я частіш всього купую
в принципі на Бонанзі Вам менеджери підберуть все для старту, якщо захочете