АлександраА• 56 минут назад
Ответ дляНаташа_32
Вау! Молодец. Я выходила 3 раза. Не было :(
В червні були лисички, білі і бабки.
Потім ліс висох. Я малину лісову збирала.
АлександраА• 49 минут назад
Ответ дляНаташа_32
Я тоже немного малины уже лесной набрала. 12 баночек по 0,5 литра закрыла. Вы консервируете или замораживаете? У меня совсем было сухо. У Вас лило??
Я нею не запасаюся ))) Позбирала і все швидко з´їдається.
Я не для заготівель збираю, в принципі. Хоббі в мене таке: лісом у вихідні бродити. Я так відпочиваю.
АлександраА• 46 минут назад
Ответ дляНаташа_32
Комары не сожрали, как одевались и чем брызгались из реппилентных средвств?
Цікаві питання )))
За погодою вдягалася. Ні, не зжерли. Нічим, здається, не бризкалася. Просто дотримувалася загальних правил вдягання в ліс: закриті руки і ноги, зібране волосся, бажано, волосся також закривати. Не від комарів більше, а від кліщів.
Ответ дляАлександраА
Цікаві питання )))
Вона фетишистка
АлександраА• 38 минут назад
Ответ дляНе ангелы
Вона фетишистка
А
Упс, тоді.
Цікаво, які різноманітні хоббі бувають.
Упс, тоді. Цікаво, які різноманітні хоббі бувають.