grechka827• 23 июля 2022

Ненавиджу русню

І ви, смердючі москальські боти, знайтн - вам пекло раєм буде здаватись, ви за все заплатите і діти ваші і онуки і ви кров не відмиєте!
Ви посвяли віте і не бурю пожнете, а ураган
Catou• 23 июля 2022
Ответ длятолледо
нормальная мама жена не пошлет своего ребенка мужа убивать детей насиловать грабить мучить издеваться в чужую страну за деньги.
Он же взрослое существо, а не мамсик. Мама воспитала, что убивать, грабить и издеваться нормально, но сейчас уже он сам неснт ответственность за свои решения

ok1904• 23 июля 2022
Ответ дляCatou
Перед виборами Зе я відпочивала на Арабатці, в сусідньому номері жили білоруси, підстаркувата білоруска бідкалася, що її брат контрактник з СанктПетербургу загинув в Сірії (підірвали на службовому авто,похорони в СанктПетербурзі були пишні) , а родина не може отримати обіцяної компенсації майже рік,чекають якийсь акт з Сирії, а його немає і все, це головне, що її тоді хвилювало, то мріяла дзвонити пу...