І ви, смердючі москальські боти, знайтн - вам пекло раєм буде здаватись, ви за все заплатите і діти ваші і онуки і ви кров не відмиєте!
Ви посвяли віте і не бурю пожнете, а ураган
Людмила 007.• 23 июля 2022
Ответ дляShellyBelly
Не буде у них,на жаль,ніякого страху. Ті,у кого є той страх,або вже виїхали з країни,або хоч якимось чином показали свою громадянську позицію. А для більшості наші сльози і прокльони аж до одного місця, вони інакше думають.
Але я вірю в те,що є якась божа сила( чи не божа,мені все одно яка) яка помститься їм за кожну людину невинну. Рано чи пізно. Їм дітям,чи онукам,чи правнукам. На покоління.
Немає слів.
Людмила 007.• 23 июля 2022
Ответ дляgrechka827
Вода камінь точить…..
А помста ….. вони на неї приречені і їх нащадки, дай на Господи, це побачити
При нашому житті.
Людмила 007.• 23 июля 2022
Ответ дляok1904
Авторко, у Грінченка є чудове оповідання Олеся, дуже мотивує в наш час, раджу почитати, але достатньо прослухати аудіокнигу 15 хв
Рада Вас бачити.
Україна понад усе• 23 июля 2022
Ответ дляАнна_Бель
Сама у бан ботрферма і провокаторша
До чого вона вас провокує?
Janeke_in_UA• 23 июля 2022
Ответ дляgrechka827
Я вірю що зі ста двоє задумається і буде жити в страху, а серце моє непорвати- я українка!
Я уже очень давно не верю, что из миллиона хоть один задуматься может. Там все потеряно... Это не люди.
Людмила 007.• 23 июля 2022
Ответ дляgrechka827
Я дякую, я дуже добре знаю літературу, почитайте Багряного Сад Гетсиманський, Самчука Марію
Нажаль…
Захоплююсь Вами.
Ответ дляАнна_Бель
Саме так. Укр пейзаж з вікна. А до чого це питання? Автор зелений бот, який нічого по суті сказати не може, чергова партія масла в вогонь для підігріву мас та відволікання від внутрішнього ворога.
Вы хотите сказать, что все нормально?
При чем здесь зелёный бот?
Партия в огонь для подогрева?
А вы реально …
При чем здесь зелёный бот?
Партия в огонь для подогрева?
А вы реально …
Людмила 007.• 23 июля 2022
Ответ дляЕго Святейшество Байрактар
Вы ненавидите крыс или тараканов?
Вот так сильно, сжимая кулаки, стиснув зубы от ненависти? Желая им долгой мучительной смерти?
Нет. Вам просто мерзко и вы знаете, что они должны скорее сдохнуть
Поэтому давите таракана тапком с омерзением
Вот и с русней так
Они не заслуживают ненависти
Это мерзкие тараканы
Вот и с русней так
Они не заслуживают ненависти
Это мерзкие тараканы
Да. это твари, которые заслуживают уничтожения. Им не отмыться вовек. И это при том, что есть связи с молодости.
Ответ дляgrechka827
К сожалению нет...
Всера общались с родственниками с рашы .
Они рассказывали что из за курса доллара она себя в дьюти фри почувствовала багатой. Ранее эти духи им были не доступны
Санкциии их не епут , цитата ваш запад не всесилен. У них обороты в компании выросли!
Честно вчера аж рыдала
зачто нам это???
Честно вчера аж рыдала
зачто нам это???
Людмила 007.• 23 июля 2022
Ответ длятолледо
нормальная мама жена не пошлет своего ребенка мужа убивать детей насиловать грабить мучить издеваться в чужую страну за деньги.
Да, это нормальная. А, если кредиты? Нет слов. Есть ролики... Что можно сказать. народ, что это ?
Ответ дляАнна_Бель
Сама у бан ботрферма і провокаторша
Бот в бан
Ответ дляok1904
Ще є фільм англ фільм ’Леді’, після якого я глибоко вклоняюся кожному захиснику української держави ще з 2014 року.
Я подивлюсь.
Я щодня їм кланяюсь, я виратила брата який пройшов ато, Донецький аеропорт, вивіз пів Бахмута і снаряд залетів в окоп, я буду мстити їм і онуків навчу
Ответ дляgrechka827
Я подивлюсь.
От все що Ви відчуваєте, Ви побачите в тому фільмі. Фільм про Мямну, на реальній історії, я його дивилася, була під враженням. потім якось доля занесла мене (до ковіду) в Брайтонський музей і там в одній з експозицій я побачила подарований для музею народний костюм саме особою про яку фільм . Враження на все життя, головна героїня, її важкий двибір заради країни- це 10000% патріотка.
Ответ дляok1904
Мій важкий вибір це чоловік закордоном ( він іноземець) і яка сидить тут по три тижні вже 4 раз. Я не можу вибрати іншу країну, я хочу лягти посеред дороги і обіймати Україну. Ми давно домовились жити тут, а тепер він заїхати не може, ще довго все робити( документи) мама каже що я дограюсь, а я не можу без того Львова, без тої України, я не можу там сидіти коли тут потрібні руки, ноги, голова, машина. І взагалі, Україна це супердержава, ми переможемо москальню і корупцію. І все, ми в дамках))
Ответ дляgrechka827
Ну от гляньте ще фільм Леді, в головної героїні чоловік був англієць
, її вибір - країна. Подивіться, це для Вас
може знвйдете відповідь для себе

Ответ дляok1904
може знвйдете відповідь для себе

Дякую, подивлюсь
Судьба_Победа• 23 июля 2022
Ответ дляgrechka827
Автор, я их тоже ненавижу. Но из 100 задумались 2 ещё во время начала ’спецоперации’. И все. Я в этом убедилась, когда узнала случаи ненависти россиян к родственникам, живущим в Украине. В январе приезжали в Украину на празднование Нового Года а уже в феврале обзывали нацистами, проклинали и говорили, что так нам и надо. Это к близким людям такое отношение ((
Это тупые зомби-убийцы. Они ничего не поймут. Верю, что все их ’добро’ вернётся им же в миллионном размере и на многое лета.
Судьба_Победа• 23 июля 2022
Ответ дляАнна_Бель
Сейчас самое время з внутрішнім ворогом боротися? Давай ещё внутри страны конфликт раздуем.
chanterelly• 23 июля 2022
Ответ дляgrechka827
Вода камінь точить…..
Как Вы думаете а немцам, японцам, итальянцам прилетел бумеранг после 2 Мировой войны? А США после Вьетнама?