Подскажите, почему все знакомьіе советуют из Чикаго только ЛОТ? Там билет от 1000 доллларов. А есть по 600 с одной пересадкой на других сайтах.киви, например. Есть какие- то нюансьі?Но все знакомьіе летают только лотом. Помогите вернуться домой студентке, плиз). Даже на начало сентября - от 1000 уе.
PieceOfcake• 23 июля 2022
Подивіться з пересадкою, мої діти з бабусею летіли в червні у Варшаву, в серпні назад, то виходе дуже економно, в двічі дешевше через Копенгаген, наприклад. Не рекомендую через Лісабон летіти, португальськими авіалініями - завжди у них якісь негаразди, затримка і перенос вашого рейсу.
PieceOfcake• 23 июля 2022
Мої летіли SAS через Копенгаген - стиковка 3,5 години. Дуже зручно, і бабуся була дуже рада відпочити після 8 годин перельоту, потім уже до Варшави ті дві години простіше. Повертатися будуть також через Копенгаген, стиковка 4 години. Дуже дешеві бувають білети через Лісабону. Але декілька разів мій чоловік і знайомі мали проблеми з ними. Вони зазвичай нікуди не поспішають і навіть, якщо до вильоту в Чикаго залишається півтори години, вони можуть білет аж на наступний день змінити…хоча і купуєш білет з Варшави до Чікаго з пересадкою одним білетом, на їхні авіалінії, але все одно ось такі у них затримки. Можливо тому, дешевше.
PieceOfcake• 23 июля 2022
Сама я летіла ЛОТ, це безперечно, супер зручно, дійсно політ легко переноситься,і все одним махом. 10 годин і ти в Чікаго. Шкода, що білети як скажені виросли. Ще 27 лютого білети були 540 дол за два білети туди- назад, а тепер ціни на них реально космічні, як на мене.
Ответ дляPieceOfcake
Дякую !
Ответ дляPieceOfcake
Дякую дуже!