Рыжая бестия• 24 июля 2022

Как не думать о будущем? Без осуждений, пожалуйста

Мы с ребёнком впо, сейчас на западе Украины. Познакомилась тут с мужчиной, он тоже не местный, работает здесь. Понятно, что нам возвращаться в свой город, ну или дальше ехать , он тоже по работе может уехать в другой город. Ничего серьезного вроде и нет, но общения нашего будет не хватать. Грустно. Как не думать об этом?
Уравнобешенная• 24 июля 2022
Разводитесь и стройте нормальные отношения.

Белочкой зови• 24 июля 2022
Ответ дляРыжая бестия
Звичайно, що ні. Дитина підліток. Він прекрасно займає себе сам.
Цілий день? Плюс прекрасно і годує себе сам?
автор Рыжая бестия • 24 июля 2022
Ответ дляПриснитсяЖЕ
ему очень удобно, заботиться о вас не надо, ребенка себе на плечи сажать тоже. Есть секс, все хорошо, а потом бай-бай, езжайте к мужу
Напевно, що зручно. Це взаємозручно, якщо так можна говорити. Ми гарно проводимо час разом, спілкуємось, ходимо по ресторанам і по закладам. Мені це також дуже зручно. Але проблема в тому, що він подобається мені..
Белочкой зови• 24 июля 2022
Ответ дляМанюнайтед
А где это так красиво на зу можно во время войны висеть?)
У своїй уяві.
Подметайло• 24 июля 2022
Ответ дляБелочкой зови
А ваш подросток себя накормить не способен?
автор Рыжая бестия • 24 июля 2022
Ответ дляМанюнайтед
Яка різниця? Скажу лише, що місцевий бізнес працює на повну. Люди заробляють гроші, і гадаю, зо цим наближають нашу перемогу..
Тут как тут• 24 июля 2022
Ответ дляРыжая бестия
Втбачте, мені 40 років. Скільки треба кружляти чоловіка, щоб зважитись на інтим??)
Не зрозуміла вашої писанини.
’кружляти чоловіка’ - це як і для чого?
Деметра-c3d4• 24 июля 2022
Що можна вам порадити та побажати. Щоб ви та ваша дитина були потрібні для цього чоловіка, якщо зі своїм чоловіком не склалося. Але судячи з вашого допису його все влаштовує так як є. А ви цінуйте себе.
автор Рыжая бестия • 24 июля 2022
Ответ дляПодметайло
А почему нет речи о совместном проживании?
Потому что таких слов сказано не было.. и даже около

ПриснитсяЖЕ• 24 июля 2022
Ответ дляРыжая бестия
судя по тому, что убеждения ваши меняются со скоростью света, вам вот такой формат надоест в миг. Захочется семьи, жить вместе, чтоб заботился о вас, о ребенке. Это и будет началом конца.
Его все и так устраивает
автор Рыжая бестия • 24 июля 2022
Ответ дляПриснитсяЖЕ
вы только что писали, что секс возможен только в отношениях))) как же легко сбить ваши убеждения))
Так, це був мій принцип життєвий. Багато чоловіків віддалила такими ідеями. Але з цим чоловіком наважилась на зближення, і ніяким чином не шкодую про це
автор Рыжая бестия • 24 июля 2022
Ответ дляУравнобешенная
З ким будувати «нормальні відносини»? І що таке «нормальні»?((
автор Рыжая бестия • 24 июля 2022
Ответ дляБелочкой зови
Легко. Вдома завжди є їжа. Він і вдома мене відправляв завжди: іди вже з подружкою прогуляйся, чи на тренування сходи. Йому комфортно бути самому вдома. Це підліток
Белочкой зови• 24 июля 2022
Ответ дляПодметайло
Здатен, звісно.
Але не жити в чужому місті у форматі ’мама прийде додому лише ночувати... можливо’. Не клеїться щось у автора у розповіді.
автор Рыжая бестия • 24 июля 2022
Ответ дляТут как тут
Не зрозуміла вашої писанини.
’кружляти чоловіка’ - це як і для чого?
КружлТи біля чоловіка, скоріше. Щоб зважитись на секс. Чи після весілля?
Мир Мир Мир!• 24 июля 2022
Ответ дляРыжая бестия
Ну вот как прекратить? Оно и само прекратится. Из-за этого и грущу.
Но вы ж и умрёте когда-то. Можно уже и об этом начинать грустить))

Нехрен вам делать по ходу. Много свободного времени.
Берите и наслаждайтесь настоящим!
А то кто застрял в прошлом, кто сидит в страшном будущем. Есть только здесь и сейчас
автор Рыжая бестия • 24 июля 2022
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Его все и так устраивает
Это и так понятно. Что его устраивает. Да и у ребёнка есть отец. Есть кому позаботиться, как вы выразились.. мне грустно. Грустно принять то, что все закончится. Нынешние отношения меня тоже устраивают, но ведь и это прекратится скоро. Вот честно, первый раз так увлеклась мужчиной
автор Рыжая бестия • 24 июля 2022
Ответ дляБелочкой зови
Здатен, звісно.
А що Вам не зрозуміло? Додому я завжди приходжу, до комендантської години. Вдома завжди є їжа. Ми на зв’язку. В чому проблема, что у вихідний день мене немає вдома до вечора?
Белочкой зови• 24 июля 2022
Ответ дляРыжая бестия
Проблема в тому, що ви пишете самі як підліток, а не як 40-річна одружена жінка з майже дорослим сином. І проблема описана - аналогічно типово підліткова.

автор Рыжая бестия • 24 июля 2022
Ответ дляМир Мир Мир!

Берите и наслаждайтесь настоящим!
Да, у меня много свободного времени. Спасибо за совет наслаждаться настоящим. Это моя проблема - я всегда все планирую, тяжело быть гибкой и меняться..((( Конда знаешь, что через неделю - другую мы расстанемся и никогда больше не встретимся.
автор Рыжая бестия • 24 июля 2022
Ответ дляБелочкой зови
Ну і що? Якщо саме це мене і хвилює зараз? В підлітковому віці я навчалась, готувалась до вступу, потім університет і відразу робота. В юності, значить, не прожила ці моменти. Якщо мені зараз такі думки в голові
Любавишна• 24 июля 2022
Нет ничего более постоянного, чем временное.
Просто наслаждайтесь сегодняшним
автор Рыжая бестия • 24 июля 2022
Ответ дляЛюбавишна
Просто наслаждайтесь сегодняшним
Да, спасибо. Учусь этому.. но тяжело даётся учеба
Везучая_Алиса• 24 июля 2022
Ответ дляРыжая бестия
Ну як не подобаюсь? Вчора весь день провели разом, вранці найспортивніша майданчику, потім до нього додому, кава з солодощами, потім пішли до розважального басейну, плавали разом і засмагали, потім знову до нього, готувати вечерю разом. Не думаю, що я йому не приємна.
Ви маленька? Не бачите різниці між ´приємна людина´ і ´жінка, яка подобається´? В мене за такою логікою чоловік 20 закохані
автор Рыжая бестия • 24 июля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
Ви з 20 чоловіками займаєтесь коханнямі і цілуєтесь, коли він вас проводжає додому? Круто, я так не можу.
Белочкой зови• 24 июля 2022
Ответ дляРыжая бестия
Ок, можливо.
Ну тоді вітаю з першим коханням, напевно? І так, не завжди воно взаємне, не завжди переростає у щось більше, тому тут лише прийняти все як є, і пережити це, інакше ніяк. А там життя покаже.
неДоПриличий• 24 июля 2022
Все легко, коли це не серьозно. Тож насолоджуйтесь.
Везучая_Алиса• 24 июля 2022
Ответ дляРыжая бестия
Це не означає, що ви йому подобаєтесь
Белочкой зови• 24 июля 2022
Ответ дляРыжая бестия
Так це з Вашого боку так, що цілуєтеся лише з коханим. А чоловіки в цьому плані створіння більш примітивні. Їм займатися сексом з просто приємною жінкою, в яку не закоханий, - нормуль.
автор Рыжая бестия • 24 июля 2022
Ответ длянеДоПриличий
Так, дякую.. А потім - до побачення і все?(( І ніколи не зустрінемось..