КАПСЛОЧНИЦА• сегодня в 09:38

А вы за отмену отсрочки для многодетных мужчин?

Зробіть вибір:
вже голосів: 328
да, отменить
нет, им деток воспитывать
пофигу
Завжди з рушником• сегодня в 10:28
Ответ дляКонотопська відьма
Україна – це територія для тривалих та жорстоких експериментів.
Квартал і прикоритні насолоджуються життям, пересічних перемелюють на фарш. Обдаровані дамочки, такі як ви, аплодують щосили.
Девочки подписываем!
Голосуем за нашу безопасность и безопасность наших детей!
https://petition.kmu.gov.ua/petitions/10504

Околовита• сегодня в 10:29
Ответ дляПроня_Прокоповна
Хотите в болота? Или на свалку?
У нас и свои болота есть. И кстати, сосредоточены на ЗУ. Совпадение?))
Борисфенка• сегодня в 10:30
Проти, батько три доби повоює, а трьох діток сиротами як ростити на мізерних виплатах?
А ці балачки про відміну відстрочки призведуть лише до того, що виїдуть і ті багатодітні, що ще не виїхали. А вони десь водіями чи будівельниками працюють.
Ласую колобками• сегодня в 10:32
В нас багато кровожерливих жінок виявляється, згідно опитування.
Конотопська відьма• сегодня в 10:34
Ответ дляЛасую колобками
Це було очевидно ще у березні 2022 року
Чепушилко• сегодня в 10:35
Всех женщий на войну
Ласую колобками• сегодня в 10:35
Ответ дляКонотопська відьма
Це було очевидно ще у березні 2022 року
З того часу багато всього змінилось але дами людьми не стали
ніколи такого не було• сегодня в 10:35
Ответ дляКонотопська відьма
Не зізнавайтеся навіть під анонімом. Краще придумайте легенду про предка корінного американця з племені апачів :)
Та блін в паспорті ж написано.У нас нещодавно поліція разом з СБУ проводили фільтраційні заходи(так вони сказали)Поліціянт як глянув у мій паспорт,так у нього округлились очі: то ви в Росііії народилися - сказав він з нажимом на слово Росія.
І нічого не можу з цим зробити - відповіла я.
Ну от як мені відмитися від цього позора?
Всюди влазю• сегодня в 10:35
На то и мужик что он мужик или если больше трех детей он баба автоматически?

ніколи такого не було• сегодня в 10:36
Ответ дляPrervana
Хотелось бы, в теплое место, но там уже будет вами занято
Я и тёплое место слова антонимы.
Ласую колобками• сегодня в 10:38
Ответ дляВсюди влазю
За вашою логікою, вся правоохоронна система, тцк, СБУ і чиновники всі баби?
ніколи такого не було• сегодня в 10:38
Ответ дляБорисфенка
Ну да,только ж вам можно выехать.Остальные должны тут победу добывать для вас.
Конотопська відьма• сегодня в 10:38
Ответ дляніколи такого не було
Ви повинні було добити його фразою ’в тій самій Бурятії, ну, ви мене розумієте’ і хижо посміхнутися
Рубаю олівлє• сегодня в 10:38
Ответ дляЛасую колобками
Ви ж розумієте, що цє взаємопов´ящано, якщо жінка ьагатозітного соловіка топить тут за продовженгя війни, ща каву вкриму і т. д. то звісно я зочу, щоб її чоловік відправився в піхоту, і бажано щоб він там не загинув, а вґповернувся з усіма наслідками, щоб вона пожила по госпіталях і відчула на собі ці наслідки, а потім дила з цим все життя. А в іншому я за те, щоб воювпли лише за бажанням і за відкриті кордони для всіх. Тобто я не підтримую капітуляцію, хочте воювать - воюйте, скілтки треба, я хочу вам звільнити простір для цього, щоб у вас було де розгклятися, щоб щертв було менше серед мирного населення. А не оце все.
Конотопська відьма• сегодня в 10:41
Ответ дляРубаю олівлє
Адже можна було навіть не втягувати країну у війну, це було зовсім не складно, але партнери та наша продажна верхівка вирішили зіграти по-іншому, динамічно та видовищно
Борисфенка• сегодня в 10:43
Ответ дляніколи такого не було
Всім можна виїхати. Але далеко не всі їдуть, навіть коли є резерв-відсрочка-щось там ще.
А якщо постане питання про мобілізацію, то всі до одного багатодітні батьки таки повиїжджають. Плюс в тому, що хоч дітей нарешті вивезуть, особливо з гарячих районів, а мінус, що гвалту буде багато, в толку для ЗСУ мало
Ласую колобками• сегодня в 10:42
Ответ дляРубаю олівлє
Це так не працює. Вам хочеться на всіх стільцях всидіти одночасно. Я проти мобілізації багатодітних батьків. Не має механізму відстежувати їх, кожного,де він працює. Я проти насильницької мобілізації,вона призвела до того краху який є зараз. Вона неефективна і окрім смертей в частинах і сзч, нічого не дає
Силиконочка• сегодня в 10:43
Я за прекращение войны. Когда наши оставшиеся 20 млн закончатся, а у них будет еще 100 млн,что будем делать?
Однозначно• сегодня в 10:44
Ответ для90x60x90
Я за відміну всіх відсрочок, бронювань і т.д. Воюють або всі, або ніхто, в т.ч. жінки
Уявляю: всіх сантехників, енергетиків, водіїв, лікарів та інших відправили разом воювати.
Голодні, без води і світла, в антисанитарних умовах [читати- в г..ні), і лікувати нікому.

Однозначно• сегодня в 10:45
Ответ дляПроня_Прокоповна
Детей вы будете растить?
А в інших не діти?
Великий сатирик• сегодня в 10:46
Я за мобілізацію всіх воєнних пенсіонерів (а пенсія в них у 45років),це підготовлені люди ,які протирали штани і мирний час,отримували пайки/безкоштовний одяг/житло та зарплату в Україні, дослужились до майорів,полковників,підполковників у мирний час(це сюр) а тепер відмовляються йти і виконувати свій обов´язок
КрестьянинДиор• сегодня в 10:47
Ответ дляЛасую колобками
Война не на ровном месте взялась ☹️
Борисфенка• сегодня в 10:47
Ответ дляОднозначно
Вчора в ТЦК викинули з вікна мобілізованого лікаря-педіатра, це просто писець.
Сирського зняли і Скелю наче розігнали, а ТЦК наче на ворога працюють І розігнати їх ніяк.
Суцільна зрада• сегодня в 10:47
Ответ для90x60x90
Правильно, и детей туда же, и инвалидов, всех на мясо! Ресурс - он и есть ресурс - да, Валерик?
Конотопська відьма• сегодня в 10:47
Ответ дляЛасую колобками
Давайте коротко. Відправляємо Зеленського та квартал на переговори, обов´язковим результатом яких буде припинення бойових дій. Після чого усуваємо їх з посад і судимо за корупцію, надання свідомо неправдивої інформації населенню, незаконне обмеження прав і свобод громадян. Коротше, від десяти років суворого режиму і до вищого заходу.

Як думаєте, вони погодяться?
Ласую колобками• сегодня в 10:48
Ответ дляСиликоночка
Вони змусять ставати на коліна кожного дня, вшановувати пам´ять і ходити строєм, за тарілку юшки на роботу. Запровадять концтабор і всю політику примусу збудують навколо загиблих. Ви не воювали, ви третього сорту. ´Справедливість´ свою збудують на кістках. Ви не голосуєте, не лікуєтесь, не їдите за межі країни, тому що ви не воювали. А ваших діти будуть дітьми ворогів народу. Все вже було.
Суцільна зрада• сегодня в 10:50
Ответ дляБілочкой назви
я за заключение мирного договора, хотя и считаю, что нечестно, что одни воюют, а те, кто родил троих, нет. как и нечестно то, что мужчин заставляют воевать, а женщин нет. если уж равноправие, то равноправие во всем.
Вы уже в окопе, я надеюсь? Или орете с дивана и поддерживаете эту вопиющую несправедливость?
Борисфенка• сегодня в 10:50
Ответ дляКонотопська відьма

Як думаєте, вони погодяться?
Не те щоб мені було сильно жалко було Зеленського, але їде він на ті переговори, його там пристрелили, що далі?
Припинити бойові дії можуть лише москалі. Змусити до цього їх можна грубою силою - нафтобази розбомбити, люті економічні санкції зробити, газ не купувати, з усього світу продукти і товари не постачати.
А перемовини з ними - до сраки карі очі
Білочкой назви• сегодня в 10:51
Ответ дляСуцільна зрада
нет, я за то, чтобы всех из окопов вытащить. и сама туда категорически не собираюсь
Ласую колобками• сегодня в 10:52
Ответ дляКонотопська відьма

Як думаєте, вони погодяться?
Мені дуже подобається але реальність буде іншою. Тому що всі ті хто має розслідувати, судити, саджати, більшість, вже працює на систему. Тих хто не здався, будуть душити репресіями. Тільки зовнішнє втручання і закручування гайок. Я не бачу іншого варіанту.