Счастье_же_вот_оно• 24 июля 2022
ВПО и гуманитарка
Подскажите сайты где можно заказать гум.помощь для ВПО?
Кидстаффовна• 24 июля 2022
А що так можна було?
Знаю що для ВПО є центри допомоги от там є можливість тільки записатися на видачу гум.допомоги. Все залежить від міста де ви знаходитесь. Є окрема допомоги на дітей та літніх людей.
Секс-Бомба• 24 июля 2022
Отримували в гум центрі, без запису по довідці. Але може за останній місяць щось змінилось
Счастье_же_вот_оно
• 24 июля 2022
Ответ дляКидстаффовна
А що так можна було?
Есть сайт (спивдия) но там жду уже 2 месяца, так ничего и не пришло.