Дадосвидания• 25 июля 2022

Петицию уже подписали?

https://petition.president.gov.ua/petition/143976
Встановити рівень зарплатні всім депутатам України на рівні мінімального окладу
Kabizyaka• 25 июля 2022
Відтепер без анонімів.
З повагою, Адміністрація.

_Юта_• 25 июля 2022
Клевая шутка, ага
Они как раз за надбавки себе любимым проголосовали
Onyx83• 25 июля 2022
Половине. Остальных поджопниками выпереть. Или это новую петицию надо создавать?
LyudaT• 25 июля 2022
То нецікава петиція))) мені більше подобається «Про знесення пам’ятника Петру I у Полтаві та встановлення на його місці пам’ятника актору Біллі Геррінґтону»
Анна-8d3a• 25 июля 2022
Как зарегистрироваться
Liliana12345• 25 июля 2022
Нет, этого не будет никогда..
СтрашнаяНаташа• 25 июля 2022
Та що ж таке! Тільки нижче переживала за них, а ви взагалі пропонуєте таким важливим людям зарплатню зменшити до мінімуму. Вони і так ледве кінці з кінцями зводили, ось тільки надбавку собі зробили, жити почали, а тут зі своїм мінімумом ці податкоплатники... Шкода, чи що? От зарплатню військовим за основним місцем роботи відмінити - це запросто.
Ulipysik• 25 июля 2022
Мой муж не жадный, две минималки готов депутатам платить.
Sanechko• 25 июля 2022
Підписала.
Але то ’фількіна грамота’.
Не більше

Mikulishna• 25 июля 2022
Ответ дляLyudaT
була ж така сама, але про Одесу та Катерину ІІ
Mikulishna• 25 июля 2022
Ответ дляSanechko
Підписала.
Але то ’фількіна грамота’.
Не більше
а де брати той цифровий підпис?
Sanechko• 25 июля 2022
Надія на наших військових.
Повернуться- і знесуть на@рен всю цю клоунаду
Sanechko• 25 июля 2022
Ответ дляMikulishna
а де брати той цифровий підпис?
Я зайшла через банк.
Ромашка -3390• 25 июля 2022
Да, эту подписывала
Ромашка -3390• 25 июля 2022
Друзі, зараз на сайті офіційного інтернет -представництва України з´ явилася електронна петиція за відміну загальнообов´язкового військового обліку жінок. Якщо в вас є бажання підтримати -проголосуйте,будь ласка.
https://petition.president.gov.ua/petition/148478

Девочки,а можете ещё эту поддержать?
Sanechko• 25 июля 2022
Ответ дляMikulishna
а де брати той цифровий підпис?
Ось так заходила я
Mikulishna• 25 июля 2022
Ответ дляSanechko
Ось так заходила я
дякую, я вже теж зайшла
Оль_Вія• 25 июля 2022
Ответ дляSanechko
Надія на наших військових.
саме через клоунаду все більше народу задумуються: одні про виїзд, інші - про неповернення.
Sanechko• 25 июля 2022
Ответ дляОль_Вія
Та там, за кордоном,як теж не все так супер. Набагато гірше, ніж уявляємо.
Мені найкраще в Україні.
Було.
До війни.

Sanechko• 25 июля 2022
Ответ дляMikulishna
дякую, я вже теж зайшла
❤
Оль_Вія• 25 июля 2022
Ответ дляSanechko
Мені найкраще в Україні.
Було.
До війни.
звичайно, але люди читають, що твориться за спинами військових зараз і моделюють ситуацію далі
Sanechko• 25 июля 2022
Ответ дляОль_Вія
Зе і клоунада прекрасно розуміють, що ніякого майдану вже не буде.
Тому- творять, що хочуть.