Я такая наивная• вчера в 21:04

Для тех, кто советуют купить хатку в селі

Вот такое, продают
Сами бы там жили ?
Конечно, имею ввиду людей, что живут за обычную зарплату
Вот такое, максимум, реально купить
пічне опалення, криниця. с. Андріївка, Вишгородський р-н, Київська обл.
60 км до м. Київ.
Мию чакри щоденно• сегодня в 00:14
Ответ дляДоставучая
Вода - колонка прямо біля входу в будинок. Трохи полагодили ручку, самі зробили.
Ми робили людині щоб хоча б можна було жити. Захоче на наступний рік - зробить собі більше умов.
В принципі там газ заведений у двір, не проведений в хату. Купили балон зараз, вірніше заправили.
Вода - скважина своя, але без електронасосу.
Каналізації немає. Туалет за хатою, утеплили мінватою і фальгованою плівкою, зробили не просто дірку, а типу унітазу. І засипали хімію для септиків, щоб очистити.
Тобто зробили мінімальні умови.
Але там пів села в таких умовах живе.
Головне, що тихо. Є сад, ділянка під город - її довелось почистити і засадити (зараз там росте картопля, правда буде пізніше бо пізно посадили, морква, цибуля), плодові дерева, кущі з ягодами.
Є погреб, сарай.

Поки чистили ділянку від дерев і кущів - вийшло дров на зиму. Тобто купувати не потрібно. В основному яблуня, береза, ясен. Тобто якраз дрова для печі. Може ще й на наступну лишиться. Вийшов такий собі плюс того, що ділянка стояла пуста років 15.
Чудово 🥰 ми хочемо виїхати з Сум тому готуємось також ♥️

Доставучая• сегодня в 00:17
Ответ дляМию чакри щоденно
А як ви уявляєте жити без води? Митись, готувати? Мити посуд, прати в річці чи як?
Якщо у дворі є колодязь або колонка - так багато людей живуть.
Є пральні машинки, які з резервуаром для води. Можна навіть без нього, просто потрібно буде вручну заливати, і в відра зливати.
Або типу Малютки портативні.
Готувати взагалі просто - в таких замах стоять відра з водою. Посуд миють в тазику.
Митись - вище писала. Відгородити кут в хаті. Повісити шторку для душу. На підлогу поставити великий таз, або балію. Відро для води і портативний душ акумуляторний.
Доставучая• сегодня в 00:18
Ответ дляБіток чи ефір?
Можна поставити генератор і буде світло.
А паливо скільки для нього коштує зараз?
Біток чи ефір?• сегодня в 00:20
Ответ дляДоставучая
Я все розумію, але це краще, ніж сидіти у квартирі взагалі без світла.
Доставучая• сегодня в 00:21
Ответ дляЗаздрість то погано
Кто-то понял, что имел в виду автор темы?
У кого есть на покупку дома 4500 и они хотят/им нужен дом, покупают то, что на фото.
У кого есть 45000, покупают совершенно другое.
А у кого есть 450000, покупают что-то кардинально другое.
Что не так и кто автору все время советует купить хатку в селе? Не делайте так больше. Автор травмируется.
Ви давно увои на хати дивились?
У батьків село Чернігівська обл. Ні школи немає, нічого, один магазин ’лавка’ з інфраструктури. Річки теж немає. Село на 200 дворів. Невелике.
Хата як на фото 10 тис не гривень.
Заздрість то погано• сегодня в 00:23
Ответ дляДоставучая
Ви давно увои на хати дивились?
Хата як на фото 10 тис не гривень.
І? Вас хтось примушує ту хату купувати? В чому конфлікт?
Силиконочка• сегодня в 00:26
Ответ дляДоставучая
Ви давно увои на хати дивились?
Хата як на фото 10 тис не гривень.
Краще дачу. https://lun.ua/realty/4709169153
Мию чакри щоденно• сегодня в 00:26
Ответ дляДоставучая
Або типу Малютки портативні.
Ні, у нас немає ані колодязя ані колонки ні у дворі ні поруч
Силиконочка• 2 часа назад
Я б розглядала дачі біля Житомира, Вінниці. Бувають навіть з умовами. Глину не купувала б в будь якому випадку.

Доставучая• 2 часа назад
Ответ дляБіток чи ефір?
В селі можна прожити без світла.
Мої батьки жили в квартирі, але в війну переїхали жити в село, в будинок де колись жили мої бабуся з дідусем. Теж зі зручностями у дворі.
Минулої зими світла майже не було і в їх містечку, і там в селі поруч. Але в селі простіше. Погреб замість холодильника, вода у дворі, зручності теж
Купили непогані лампи, заряджаються від сонця. Типу радіоприймача, він працює в як павербанк. Теж можна від сонця зарядити, але довше.
Мию чакри щоденно• 2 часа назад
Ответ дляНе вмію заміряти
Я даже не представляю сколько туда нужно вложить денег, сколько будет стоить обогрев на зиму (дрова и уголь) и где на это всё брать деньги учитывая, что работы там нет в радиусе 50 км как минимум. Нужно быть очень состоятеоьным человеком для такой хаты
Ну от я нижче писала що ремонтуємо таку ж майже хату тільки в гіршому стані в Лебедині це 50 км до Сум. Робота в нас в Сумах, ми не багаті але якщо не хочеш жити під кабами і фпв то така хата це теж добре.
Доставучая• 2 часа назад
Ответ дляЗаздрість то погано
Я відповіла на питання, що за 4,5 тис Дол можна купити щось гарне з умовами, що таких цін немає на гарне.
Домовенок Кузя• 2 часа назад
Хатка с душой, аж защемило.
Скажений гудзик• 1 час назад
Ответ дляМаю рацію
Вот как бэ лофт 🤣
Скільки буде коштувати утеплити цю хатку, вирівняти стіни і стелю, пересилити підлогу, поміняти комунікації...
У вас на ’лофті’ ремонт, а на фото автора розруха. І між ними - фінансова прірва.
Мадам Тю-лю-лю• 26 минут назад
Ответ дляКумедний ґудзик
Туда вложить нужно не один миллион гривен, не известно есть ли там вода, газ, канализация
Это глиняный барак. Какая канализация?
Мадам Тю-лю-лю• 23 минуты назад
Ответ дляДоставучая
Ви давно увои на хати дивились?
Хата як на фото 10 тис не гривень.
Полтавская область. Тоже самое. Хутор на три человека, магазина нет, трасса далеко. По 10+к долларов.