выходные пролетают• 25 июля 2022
Траты в Киеве и маленьком городе. Обидно!
Одно дело переезжают те, кто работает оффлайн - в Киеве больше траты, но и з/п больше.
А если работаешь на себя онлайн и доход одинаковый, но одно дело тратить их в каком-то пгт, а другое в Киеве, доход-то одинаковый!
И хочется, и колется переехать
Машка-замарашка• 25 июля 2022
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Плюс-мінус однаково.
А стоматолог у нашому райцентрі так взагалі дорожче київських цін (правда, якість супер, так що платимо і не вякаємо
).
не одинаково, а уж стоматология точно за пределами столицы дешевле минимум в 2 раза, сама до войны в соседнюю область ездила, потому как разница в 20000 была
Кошечка-муркошечка• 25 июля 2022
Ответ дляХикориДикори
Ну на 240 і якість як на 240, я нічого не шукала в мене немає часу десь ходити, просто проходила повз побачила і купила. Ну Миронівка це ж не село на 2 магазини, там є де і що вибрати.
Вижу там живете? Где? Готова встретиться и лично обсудить, где и что можно купить
ХикориДикори• 25 июля 2022
Ответ дляМашка-замарашка
да есть, мы осенью проездом были и малой на меня вырвал, так в ближайшем магазине за 175 купила и оказалось нормальной
В Миронівці?
Сладко-соленая• 25 июля 2022
Ответ дляИннусичкаЯ
Продукти не дешевші,ось в мене був др.на дачі,ми не святкували,пішли з дітьми в парк,батути така сама ціна як в Києві,з´їли по бургеру-65 грн.як в кфс,ніпрошо,картоху фрі брали-40грг,коктейль мол.-35
Нігті зробити така ж ціна як в Києві-300 з покриттям руки,ну таке
Я уже не помню, когда это в Киеве маникюр с покрытие по 300 был, не чудите!
выходные пролетают
• 25 июля 2022
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Несподіваний поворот теми.
так был вопрос почему Киев, а не жить в маленьком городе
ХикориДикори• 25 июля 2022
Ответ дляКошечка-муркошечка
Де саме там?
выходные пролетают
• 25 июля 2022
Ответ дляМашка-замарашка
пока 2 коронки не сделаю - никуда не еду!
Kusalochka• 25 июля 2022
Ответ дляZelenkа
Автор, запрошую в БЦ. Охренєть з цін на шмотки, піцу, суші, послуги, продукти. Після Києва таке враження, що місто мільйонерів😬
Люблю БЦ. Часто катаемая туда кальян покурить))
Госпожа_тамагочи• 25 июля 2022
Ответ дляМашка-замарашка
Так це різниця не локацій, а конкретних компаній чи закладів, чи брендів.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 25 июля 2022
В маленькому місті і Києві навіть ціни в атб різняться. У Києві на одну і ту саму продукцію ціни менші.
Госпожа_тамагочи• 25 июля 2022
Ответ длявыходные пролетают
А навіщо Вам жити в маленькому місті? Економії не вийде, це ілюзія.
Якщо житло своє, звісно.
Кима_кепка• 25 июля 2022
Ответ длявыходные пролетают
а банально подстичься или маникюр сделать?
100 грн стижка
200 грн шиллак
выходные пролетают
• 25 июля 2022
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Серьезно?
выходные пролетают
• 25 июля 2022
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Якщо житло своє, звісно.
вот поэтому решила ответы ваши почитать кто как думает, квартиру снимать в любом случае
Фенте Фря• 25 июля 2022
Ответ длявыходные пролетают
Найдете себе кавалера, будете пополам оплачивать.
Госпожа_тамагочи• 25 июля 2022
Ответ длявыходные пролетают
А от оренда квартир дійсно, різниця цін колосальна. У нас до війни було від 2000 грн, в Києві 11000 грн. Але як зараз не знаю, все сильно змінилося.
ХикориДикори• 25 июля 2022
Ответ дляКошечка-муркошечка
В Мироновке
Давайте зустрінемось, я тільки за. Давно там була. Приходимо дівчину яка знайшла в вашому місті нормальну футболку за 175 грн. Впевна, що знайдем багато чого цікавого, а особливо в базарний день. А то щось сумнівно, що на всю Миронівку одна футболка і та страшна.
Кима_кепка• 25 июля 2022
Ставила 2 промбы в Хмельницкой обл. в частной клинике.
Обычная с наркозом 500 грн, большая - 600 грн.
В Киеве пломбы начинаются с 900 грн
выходные пролетают
• 25 июля 2022
Ответ дляФенте Фря
а почему не он? пополам можно и с подругой
Кукарикуууууу• 25 июля 2022
Ответ дляКошечка-муркошечка
Работа в Киеве, жила продолжительное время в Мироновке (область). В Киеве я тратила меньше)
Миронівка,ціни завжди вищі. чому- хз..
акцій ніяких.
Кошечка-муркошечка• 25 июля 2022
Ответ дляХикориДикори
Аааа)) тобто давно там не була, а на 100% впевнені в цінах? Домовилися! Завтра влаштує? Біля Фори? О котрій? В подругу беріть. Хай мені розкаже, де можна дешево і якісно там одягатися
Kusalochka• 25 июля 2022
Ответ дляZelenkа
От да, з кальянами у нас проблем немає😜
Ну мне кажется цены нормальные))) я Bearloga обожаю просто. Очень нравятся внутри и по вкусу еда. Прямо ням ням...
Кошечка-муркошечка• 25 июля 2022
Ответ дляКукарикуууууу
Миронівка,ціни завжди вищі. чому- хз..
акцій ніяких.
О! Складіть компанію у зустрічі з ХикориДикори в доведемо разом, що там дорожче, ніж у Києві
Госпожа_тамагочи• 25 июля 2022
Ответ дляКима_кепка
В Киеве пломбы начинаются с 900 грн
Неправда, не з 900. Є і за 550-600, а може й менше (я тільки 1-шу сторінку глянула):
ХикориДикори• 25 июля 2022
Ответ длявыходные пролетают
хочется жить, а не экономить
Ну так всі так хотять. І в селі діти хотять піцу і морозиво. Але ж тут питання, що в Києві кипили, а в селі б б зекономили, то так само можна і в Києві економити, просто не купивши.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 25 июля 2022
Ответ длявыходные пролетают
Серьезно?
Так, я з міста у хмельницькій області тільки повернулася у Київ. Одна і та ж дитяча каша - різниця у 2 гривні, сир нарізаний - різниця у 5 грн. У Києві менше. Плюс там не було таких класних магазинів як територія мінімальних цін, не було знижок. Хіба що послуги - стоматологія, перукарня, таксі у маленькому місті дешевше. Лікувала дочці зуб у стоматологічній клініці - вдвічі менше обійшлося, ніж у Києві теж саме. Рівень клінік однаковий/