Отримати доларами. Маю віртуальну карту привата, завтра маю отримати переказ на неї з Епейсервіса, хто знає, на таку карту можна замовити переказ? Чи лише на пластикову? І головне, чи можна замовити видачу готівки доларами у банку саме з віртуальної карти? Дуже вдячна, якщо хтось відповість той, хто в темі.
Капризуля• 25 июля 2022
Теоретично за правилами банку можна, але мені відмовили, бо я живу в Миколаївській області, а вона підпадає під обмеження зараз (хоча у нас в місті бойових дій немає, але вся область підпадає). Уточніть, чи у Вас немає такого обмеження.
ГЛЮкоза• 26 июля 2022
Ответ дляoliffka
Ви впевнені? Ти що знайшла: Обналичивать карту нельзя, оплачиваются, только онлайн-покупки.
Я получала вестерн юнион. Для этого и открыла