Я тут Живу• 26 июля 2022

Дівчата, що можна зараз посіяти/ посадити в горщик за вікном?

Дівчата, в довгий горщик садила зазвичай петунію/ сульфінію, анютині очки гарно себе показали.
А в цьому році не було можливості. Тільки повернулася.
Хозяюшки, підкажіть, чи можна ще красу якусь навести, щоб восени трішки поцвіло?
Asteroidea• 26 июля 2022
Так, можна і зараз посадити сурфініі або анютіни глазки. Просто не сіяти, а вже купити розсаду
Asteroidea• 26 июля 2022
Ще вербену можна та чорнобривці/бархатці
Брынза• 26 июля 2022
Купіть готові герані чи що сподобається, посадіть і насолоджуйтесь. Поки посієте, поки виросте... То вже й зима
автор Я тут Живу • 26 июля 2022
Дівчата, немає в місті вже розсади анютиних, петунія теж сама нещасна, що не продалася…А от чорнобривці, як варіант, подивлюся, дякую
Пацан к успеху шел• 26 июля 2022
Ответ дляAsteroidea
Анютины глазки уже не встречала с конца весны.
Пацан к успеху шел• 26 июля 2022
Бальзамин, ипомея, рудбекия.
Бентливуман• 26 июля 2022
Герань
Плету интриги• 26 июля 2022
Ответ дляЯ тут Живу
посадіть кучеряву петрушку!
і гарно виглядає і має користь
Петросянша• 26 июля 2022
Посадіть пеларгонії (герань) - вони і цвісти до жовтня будуть і на наступний рік вам лишаться, бо багаторічні .