Мати драконів• 27 ноября в 13:34
Спатифілум
Дайте пораду, як доглядати за спатифілумом?
Цікавить розмноження, пересадка…
Раніше випускав цвітоноси, а ось за роки війни щось ні разу…
Цікавить розмноження, пересадка…
Сало не люблю• 27 ноября в 13:42
Фото покажіть.
Може запущений, загущений і темно йому. Добрива які використовуєте?
Взагалі він невибагливий. Весною відсадіть кілька молодих розеток окремо. Не заливайте. Світле місце без прямих променів
Перекус беру завжди• 27 ноября в 13:44
Ответ дляСало не люблю
Фото покажіть.
Мені підкажіть будь ласка, квітка і її стовбуреуь по жовтіли вже, треба зрізати?
ПАЦАНКА О• 27 ноября в 13:52
Не знаю.. у меня растет в темном месте, цветет весной и летом постоянно, сейчас листья гонит темно- зелёные, постоянно заливаю.
ПАЦАНКА О• 27 ноября в 13:53
Ответ дляНоунэйм
Щоб гарно квітував - купіть монофосфат калію, і буде море квітів)
Дуже гарний
ПАЦАНКА О• 27 ноября в 13:53
Ответ дляПерекус беру завжди
Я отрезаю
Ноунэйм• 27 ноября в 14:00
Ответ дляПАЦАНКА О
Дуже гарний
Він в мене росте в горщику з автополивом, воду заливаю через отвір.
Води пьє дуже багато, практично в ній стоїть, але сам горщик стоїть на теплому підвіконні
Мати драконів
• 27 ноября в 14:06
Ответ дляСало не люблю
Фото покажіть.
Це ось старичок що квітнув колись
Мати драконів
• 27 ноября в 14:06
Ответ дляСало не люблю
Фото покажіть.
А це його відросток
Мати драконів
• 27 ноября в 14:07
Ответ дляСало не люблю
Фото покажіть.
Взагалі я не садовод, ніякими добривами не поливала жодного разу
Мати драконів
• 27 ноября в 14:07
Ответ дляНоунэйм
Уххх який у вас гарний 😍
Мати драконів
• 27 ноября в 14:09
Ответ дляНоунэйм
Розкажіть будь ласка як використовувати цей монофосфат калію?
Ноунэйм• 27 ноября в 14:13
Ответ дляМати драконів
Купила в квітковому магазині пакетик 200 грамів.
Не розумію я їх дозування, тому беру на 1 л води 1 чайну ложку.
Додою раз на місяць.
І ще дуже важливо для спатіка рихлий ґрунт! Він в мене сидить в торфі з великою кількість агроперліта (майже 40%) та додаванням деревного вугілля.
Росте, як дурне)
Від нього відсадила ще два величезні вазони
Додою раз на місяць.
Росте, як дурне)
Мати драконів
• 27 ноября в 14:19
Ответ дляСало не люблю
Фото покажіть.
А ще скажіть будь ласка чому ґрунт цвілістю пахне? Я ніби не так часто поливаю
Мати драконів
• 27 ноября в 14:20
Ответ дляНоунэйм
Додою раз на місяць.
Росте, як дурне)
Додою раз на місяць.
Росте, як дурне)
А в якому магазині ви ці всі наповнювачі купуєте? В нас поблизу тільки один вид грунту
Мати драконів
• 27 ноября в 14:22
Ответ дляНоунэйм
Додою раз на місяць.
Росте, як дурне)
Додою раз на місяць.
Росте, як дурне)
А інші рослини, драцена, фікус, можна цим добривом поливати?
Ноунэйм• 27 ноября в 14:24
Ответ дляМати драконів
Це більш для квітучих - кала, фіалки…
Те, що я ваших фото побачила, то проблема у вас ще в обʼємі горщика, він має бути трохи менший за кореневу, не на виріст, тоді і не буде заливу, корені не будуть загнивати і ґрунт не буде цвісти
Сало не люблю• 27 ноября в 14:36
Ответ дляПерекус беру завжди
Зрізайте, воно ж негарне вже
Сало не люблю• 27 ноября в 14:41
Ответ дляМати драконів
1 ст л на 10 л води.
Для свого порахуйте приблизно, 2 гр на 1 л. Чайна ложка- 5 гр, он вище пишуть, теж норм.
Для листяних беріть Мастер 20-20-20, або будь-яке інше, Плантафол наприклад, що є в магазині. На назви ’для....’ не дивіться, це маркетинг.
Іноді 20-20-20 можно давати і спатифілюму. Також підійде 5-15-45, 10-54-10. Азоту поменше, перша цифра, далі калій і фосфор, їх має бути більше для квітучих.
Про грунт +++ , підтримую
Мати драконів
• 27 ноября в 15:49
Ответ дляНоунэйм
Це більш для квітучих - кала, фіалки…
Дякую, доведеться робить їм пересадку
Наездница• 28 ноября в 01:10
Ответ дляМати драконів
Тому що залив. Великий горщик , який корні не змогли освоїти і тому все загниває. Пересадіть в нормальний грунт для ароїдних в помірний горщик.