Вітерець• 27 июля 2022

Брифінгу у Пентагоні щодо зброї та української армії

Пишаємось нашими ЗСУ ❤
Посилання на пост з машинним перекладом:
https://www.facebook.com/100004534422805/posts/pfb...

Пару абзаців:
Україна використовує дуже точні, дуже точні цільовказівки щодо критичних російських позицій з їх HIMARS, і ми бачимо, що українці мають сильний бойовий дух, оскільки вони підтримують свою боротьбу...
Це говорить про виняткові здібності українців. ...І здатність цих чоловіків і жінок стріляти, рухатися і залишатися живими просто виняткова. І тому, я б сказав, що це їх технічний досвід є, це була б моя відповідь вам...
Українці розуміють землю, вони розуміють, як їх використовувати, вони розуміють, куди вони можуть їх перемістити, і вони знають, як вони можуть завдати найбільшої шкоди росіянам. І це те, що ми бачимо. Я вже говорив кілька тижнів тому, що наша армія збирається взяти низку уроків в українців. І, звичайно, ми бачимо, що використання вогню – один із них....
І в багатьох випадках багато хто з нас недооцінювали можливості українців. ...я думаю, що їхня воля багато говорить про те, що вони хочуть зробити. І коли вони налаштовані на це, вони, здається, це роблять....
Николь1986• 27 июля 2022
И? Да, ЗСУ- молодцы, однозначно

автор Cheburaha • 27 июля 2022
Ответ дляНиколь1986
И? Да, ЗСУ- молодцы, однозначно
Ничего, просто приятно, когда наших так сильно хвалят за профессионализм
Миззери• 27 июля 2022
Ответ дляCheburaha
У наших это в крови, козаки
А русня орда вонючая и саранча
NataliaSonia• 27 июля 2022
Слава Україні- Героям Слава!
gamachok• 27 июля 2022
Ответ дляМиззери
У наших это в крови, козаки
А русня орда вонючая и саранча
«Чудь и чудь кругом», – писал Карл Маркс – Россия – это Московия, которая возникла после распада Золотой Орды. Он написал, что колыбель Московии — «кровавое болото монгольского рабства, а не суровая слава эпохи норманнов» (©). Он написал, что политика России продолжала политику Орды, а не политику Руси. Что Московия (будущая Россия) была правопреемницей не Руси, а Золотой Орды. Проще говоря, он обнаружил вранье имперских историков, о чем и написал. Эта книга называется «Секретная дипломатия XVIII века». Marx Karl. Secret diplomatic history of eigtheen century. London, 1899
це єдина книжка Карла Марса, яку не перекладали на російську
автор Cheburaha • 27 июля 2022
Ответ дляgamachok
Так и есть, с тех времен ничего не изменилось. Захватывать/грабить/уничтожать - их политика.
LudaSHOPSale• 27 июля 2022
Я читала ответ генерала Пентагона, они там в шоке « а что так можно было?)»
Дело в том что хаймерс может уезжать на скорости до 100 км/ч
Но если не заряженная под завязок и доп снаряды не с ней
Русские полюють на них , аж гай шумить, и им надо быстро уезжать с места выстрелов.
Так наши что делают. Втихаря по всему фронту отдельно прячут кассеты с снарядами., подъезжает орудие, там заряд 1.5-5 мин отстреляли и пустой! бежит к другой сховпнке со снарядами,и быстро ! Все учитано. Молодцы!
Они короче , сами учатся у наших.