Пополняю_Карму• 27 июля 2022
Ви б поїхали на невеликий відпочинок чи не витрачали кошти?
Якби не війна, то я б спокійніше до цього віднеслася і поїхала.
Є невелика сума грошей, припустимо 10-12 тисяч гривень. Є кілька днів відпустки. Хотіла дитину повезти в Карпати. Дитина хотіла б побувати, бо ніколи ще не була. Але мене давить якась незрозуміла жаба. Гроші витратяться, і в мене залишилися зовсім мало заощаджень. Розумію, що це копійки, а не гроші. Але вдома я б їх розтягнула на довше.
Коротше , дурна ситуація. Іншого відпочинку не передбачається. Думала поїхати на базу на кілька днів поблизу Києва, але що там робити. Погода дуже мінлива. Та ціни за 2 дні шалені
Молчунья• 27 июля 2022
Ответ дляПополняю_Карму
Там на наші дати усе зайнято (
А в Ворохта 365 тоже занято? Вроде там тоже есть такая же программа. Но по любому, раз ребенок хочет, едьте куда нибудь
Пополняю_Карму
• 27 июля 2022
Ответ дляЦыбаФу
Їдьте. Гарного вам відпочинку!
Дякую! Усім нам мирного неба!
Пополняю_Карму
• 27 июля 2022
Ответ дляМолчунья
Так. Яьск хотіла туди чи туди, навіть тему створювала. Але до 14 серпня усе зайнято
На морозе• 27 июля 2022
Неизвестно, что дальше и как все в следующем году будет.
Может, это все надолго, плюс ковиды-оспы-метеориты-инопланетяне…
Едьте. Пусть у ребёнка посреди этого мрака светлое пятно запомнится. Да и у вас.
Аноним ФЕЯ• 27 июля 2022
Ответ дляБалаболка
Якщо є стабільний дохід, то їдьте звичайно, якщо ні, то я б не ризикувала....
Как можно сейчас говорить о стабильности в Украине?
Бурундучиха• 27 июля 2022
не ехала бы категорически (да и не еду, хотя есть и работа, и сбережения). Впереди маячит экономическая *опа, работа тоже вещь непостоянная. Считаю тратить на отдых почти последнее в нынешней ситуации верхом легкомыслия.
Херсон це Україна• 27 июля 2022
Ответ дляПополняю_Карму
Я вчитель. Ну як стабільна...ніби стабільна, але зп знизили ,а зараз взагалі простій і нічого платять ( хоча б мали мінімальну платити. Але я влаштувалася ще на одну.
ось бачите вам всесвіт допомагає, з мого досвіду-коли я починаю економити гроші й відмовляю собі в тому что дійсо хочу- я їх все одно витрачаю але на щось інше. Тому моя думка якщо хочеться- то їхати
Херсон це Україна• 27 июля 2022
Ответ дляПополняю_Карму
Ви праві, дай Боже все буде добре, але рік без відпочинку це дуже важко морально. Та і перед дитиною соромно. Я нікуди її не вивозила. Сестричка в неї закордоном, то постійно фото скидає де була, а я дурепа, морально не була готова їхати і моя дитина слухає сирени і сидить у Києві.
ооооооооо..........а тут якась заздрість пішла- ця поїздка ж для дитини?!-а не для того щоб відправити фото сестрички
Флюорография гуся• 27 июля 2022
Як раз зараз сиджу і обираю, куди поїхати з дитиною в Карпати. Теж довго вагалась, але вирішила, що дитині потрібен хоч якийсь відпочинок, зміна оточення (ми з дому не виїжджали)
Тому я за те, щоб їхать!
Тихомандражная• 27 июля 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Какая зависть?
Ещи ребёнок чувствует себя ущемленным на фоне сестры?
Что непонятного?
Херсон це Україна• 27 июля 2022
Ответ дляТихомандражная
Какая зависть?
Что непонятного?
точно ребенок?или мама ребенка?
Пополняю_Карму
• 27 июля 2022
Ответ дляХерсон це Україна
І я так само. Я ж знаю, що гроші ця розлетяться і вдома.
Оч@ров@Шк@• 27 июля 2022
Автор, їдьте! Гроші ще заробите! В інакшому випадку і до депресії недалеко.
І хто зна, чи буде потім колись така можливість...
Пополняю_Карму
• 27 июля 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Ні, ви не те побачили. Просто моє дитя мене питає, а куди ми поїдемо?
Moi_Nathalie• 27 июля 2022
Поехала бы конечно, перезагрузка и отдых нужен. По себе знаю, что если долго не отдыхать и всё время находится в рутине,то потом плохая продуктивность на работе и отсюда меньше доход...Тем более, неизвестно сколько это всё продлится.
Пыхтелка• 27 июля 2022
Ответ дляНа морозе
Зомби апокалипсис забыли))
Пополняю_Карму
• 27 июля 2022
Ответ дляХерсон це Україна
точно ребенок?или мама ребенка?
вас кудись не по темі завело. Чи ви хочете поговорити чи красиво дитині відправляти фото з відпочинку, знаючи , що вона нікуди не може виїхати? Я відверто написала, що мені соромно перед дитиною, що я її нікуди не вивезла, а не заздрісно, що інші виїхали. Тим більше, що дитина розуміє, що інші їздять.
Тихомандражная• 27 июля 2022
Ответ дляХерсон це Україна
точно ребенок?или мама ребенка?
А какая разница?
Хоть мама - хоть ребенок.
В этом нет ничего ненормального или достойного осуждения
Хоть мама - хоть ребенок.
Заела_пластинка• 27 июля 2022
Моя дитина захотіла на концерт, нас всі відмовляли що дорого і небезпечно. Поїхали. Яка ж дитина тепер щаслива! Хоч маленьке здійснення мрій нам всім дуже потрібне
Херсон це Україна• 27 июля 2022
Ответ дляПополняю_Карму
по темі-тому й задала таке питання чи дійсно ви для дитини це робите, а не для того щоб фото відправити...так вважаю красиво відправляти фото-якщо людині добре й вона хоче пділитися своїм щастям, мене щастя інших не бентежить я навпаки цим заряджаюсь.писала вам без злоби
Тихомандражная• 27 июля 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Слушайте, такие белопальтовые только тут встречаются! Которым очень радостно от того, что чужие дети в Испании, а свои под воздушными тревогами.
Ага!
Херсон це Україна• 27 июля 2022
Ответ дляТихомандражная
Ага!
так везите своих в Испанию, у всех одинаковые условия...не завидуйте, вас это съесть может.я на личности с вами не перехожу
Пополняю_Карму
• 27 июля 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Ні це не по темі
А я б не відправляла, якщо мене не просять. Бо вважаю це неетично. Бо це ми дорослі розуміємо , що ж якісь певні обставини, а дітям важко все одно.
Але то я і це тут ні до чого.
Пополняю_Карму
• 27 июля 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Мені здалося, що ви закордоном і вас це заділо, або у вас була схожа ситуація. Але це зовсім не стосується теми. Вибачте