Кусочек Сыра• 28 июля 2022
Така сумка старомодна? Не розумію які сумки зараз в моді
Хочу не малу і не велику.
Я вже зламала голову.
Де шукати і дивитись
Я вже зламала голову.
Де шукати і дивитись
Плакулька• 28 июля 2022
Не розумію, чому сумку зафукали. Якраз нічого зайвого, мені подобається. Навпаки не подобаються з тою золотистою дешевою фурнітурою. Беріть, якщо вона вам сподобалась.
Подтяжка• 28 июля 2022
Ответ дляСпелый баклажан
Ось така
а для меня застежка здесь грубая, вот поэтому всегда беру что бы мне нравилось и по стилю подходило
ПриснитсяЖЕ• 28 июля 2022
Ответ для Shady lady
Отака подобається
Блин, мне никогда ниодна сумка от корса не понравилась
Добрая свекровь• 28 июля 2022
Ответ дляКусочек Сыра
Ще отака приглянулася
ця цякавіша.
Сіра ніяка,якписали. Ні да, ні ні.
Жена сантехника• 28 июля 2022
Ответ для Shady lady
Отака подобається
Мені здається ця модель вже дуже заюзана. Вона найбюджетніша в Корс і з ними через одну ходили. Я свою таку років 5 назад купляла, зараз вже не актуально
СпайдерВумен• 28 июля 2022
Я не модная и мне пофик на чужое мнение. Сумка в посте для меня удобна по вместимости и наличию карманов. Без дурацких закрывашек клапанов, как в примерах в теме. Цвет на фото только не очень, думаю в реале она просто серая, без зеленого оттенка.
ПриснитсяЖЕ• 28 июля 2022
Ответ дляКусочек Сыра
Мене одну тепер літера V на сумках відвернула?
Какая страшная
Ответ дляПлакулька
Згодна з Вами, мені теж сумочка симпатична. Але колір цей якийсь тмяний, мені більш яскравий фісташковий подобається.
Shady lady• 28 июля 2022
Ответ дляЖена сантехника
Я таку або кольору марсала також купувала 5 р тому, ій зносу нема і це звісно не тренд, але якщо у автора нема бюджету кожного року міняти, то це супер варіант.
Бо ця сумочка добре пасує і до суконь, і до джинсових шортів, і до пальто, і до босоніжок і до конверсів. Така універсадьна модель і з моди вона не вийшла, нові кольори випускають і досі. Тому я щиро раджу придивитися на таку. Я маю ще ось такі дві, але вони не такі універсальні, а ця дійсно до всього і під все
Бабульция• 28 июля 2022
Ответ дляСпелый баклажан
Поищите в ютубе базовые сумки у стилистов-блогеров, может примерно поймёте что искать. Вот например себе перед покупкой себе зафоткала модели
Так вони мікроскопічні. Що в них носити? телефон?
Зубожиння• 28 июля 2022
Сходите на сайт inbag.ua , там сейчас скидки , может что то подберёте. Сумку с фото 2 видела ’живьём’ , не впечатлила вообще. Хотя кожа там вечная..