Мафиозная• 31 июля 2022
Що зробити з налисниками?
Просто пожарені, штук 20. З творогом не любимо. Боюсь, що пропадуть
Мафиозная
• 31 июля 2022
Ответ дляСтервочка
Млинці роблять на сироватці, вони солоні трішки. Їх смажать на сковорідці, змащеній салом. Вони особливі - смачні і ароматні.
Це в Києві і області такі роблять. За інших не знає)
Ого, цікаво. Я б такі скуштувала
очки_ннадо• 31 июля 2022
Ответ дляМафиозная
’Тут немає правих і не правих. І родин, в яких свої назви - нема)’
Це мій напад?)))
Як людина хоче сварки то вона й з пальця висмокче причину.
Начальник Анонимов• 31 июля 2022
Ответ дляЗубачистка
Тут вы действительно не правы.
Налисники - це млинці з начинкою) на будь-якій мові і будь-де)
Інша річ, що у вашій родині так звикли, таке буває. Але млинці - це тонкі, а оладки - товстенькі) а млинці з начинкою - це налисники)
Для чего спорить, если есть словарь.
Это не обязательно с начинкой, это блинчик, в который можно завернуть начинку.
Стервочка• 31 июля 2022
Ответ дляМафиозная
Ого, цікаво. Я б такі скуштувала
Ваша тема нагадала їх смак, самій захотілось - треба рецепт пошукати)
Мафиозная
• 31 июля 2022
Ответ дляСтервочка
Напишіть і сюди тоді)
Зубачистка• 31 июля 2022
Ответ дляочки_ннадо
А тему мови ніхто не педалював і не згадував, поки ви цього не зробили.
Специально для вас
Зубачистка• 31 июля 2022
Ответ дляНачальник Анонимов
Для чего спорить, если есть словарь.
Правильно , налисник- это блинчик с начинкой. То есть блинчик + начинка = налисник.
Пез Году Неделя• 31 июля 2022
Я останній раз робила з маком+родзинками, можна і взагалі ні з чим)
Начальник Анонимов• 31 июля 2022
Ответ дляЗубачистка
Нет, это просто блинчик, в который можно завернуть, но заворачивать не обязательно.
Млинець - это вообще коржик. А коржик - это печенье в форме кружочков.
Поэтому ’налисник’ - это просто тонкий блинчик.
Так что Вы сделали автору замечание субъективное, исходя из собственных представлений и продолжаете спорить.
Мафиозная
• 31 июля 2022
Ответ дляЗубачистка
Специально для вас
Так там якраз же видно ваш комент, на який я відповіла. Він вам ні про що не каже? З чого все почалось))
’Даже отвечать нет смысла’, ’в вашем мире’ і т.д.
Стервочка• 31 июля 2022
Ответ дляНачальник Анонимов
Для чего спорить, если есть словарь.
Отож, тонкий млинець! А начинку можна загорнути, а можна і не загорнути - і так смачно)
Галябалована• 31 июля 2022
Ответ дляМафиозная
Ну такі, трохи солі, більше цукру. Але не дуже солодкі
Солодкі можна з ягодами, абрикосами, солені з печінкою, з м´ясом, з грибами, з фаршом, або налисники піца.
Ответ дляМафиозная
І? Завжди так їмо. З варенням чи медом.
Просто вопрос не поняла , вы начинку придумать не можете кроме как творог ?
Мясо , мясо+грибы , рыбка соленная копчённая с мягким сыром и зеленью , печенка, с ягодами , с повидлом , с тушеным яблоком .
Я морожу если делаю мясную начинку , затем разжарить на сковородке.
Мафиозная
• 31 июля 2022
Ответ дляЛЮБА
Саме так. Дякую! Поклала поки що в холодильник))
Бабканадвоесказала• 31 июля 2022
Ответ дляМафиозная
Я такого й не чула. Млинці - це маленькі оладки, налисники - це великі тонкі
Большие и тонкие,это блины. Никакие не налисники,меленькие на кефире оладушки
Мафиозная
• 31 июля 2022
Ответ дляБабканадвоесказала
Прям так категорично треба?))