пу_пугренчик• 01 августа 2022
Спорт в ці дні. Можна чи ні?
Прес, присідання, кардіо чи варто почекати вже пару днів?
Мини-бикини• 01 августа 2022
Кардіо інтенсивне краще не робити коли найсильніше кров іде, в перші дні. Все інше по вашому самопочуттю.
Лунтик-паунтик• 01 августа 2022
Занимаюсь спортом и в эти дни тоже. Смотрите по своему состоянию. Меня не беспокоит
Мини-бикини• 01 августа 2022
Інтенсивно прес з додатковою вагою теж можна відкласти, якщо ви не тренувались до цього
ПолБатона• 01 августа 2022
Можно, но если вы регулярно занимаетесь. Начинать занятия в дни менструации не стоит.
Мини-бикини• 01 августа 2022
Я тренуюсь однаково інтенсивно в усі дні. Але вже треноване тіло. Ставтесь до себе ніжно ☺️ якщо тільки починаєте тренуватись, можна перші дні не тренуватись, щоб увійти в ритм
ротцвеники• 01 августа 2022
Якщо норм себе почуваєте то чому ні?
Басейн краше почекати.
В мене подруга то вона на табл жила, живіт болів, пластом лежала. Зрозуміло, що в такому стані не до спорту
Басейн краше почекати.
пу_пугренчик
• 01 августа 2022
Ответ дляротцвеники
Якщо норм себе почуваєте то чому ні?
Басейн краше почекати.
Я норм, але у мене вони дуже обільні, думаю чи не буде ще більше йти
пу_пугренчик
• 01 августа 2022
Ответ дляПолБатона
Я зрозуміла, краще почекаю вже пару днів
Солнечный зайчик• 01 августа 2022
У 2-3 рясні дні я не займаюсь, тому що заливає від найменшого руху. У решту днів спокійно тренуюся.