ДелиВерка• 01 августа 2022
Потрібна карта КЮЗ з макс знижкою
Вітаю!
Дівчатка, хто може поділитися номером картки КЮЗ з макс знижкою?)
Дуже дякую!
Сусановна• 01 августа 2022
Вони попіднімали ціни і познімали знижки, кажуть, що максимум 10% може бути. Раніше до дня народження була велика знижка, але зараз не знаю чи є.
ДелиВерка
• 01 августа 2022
Зараз максимум 10
Шукаю карту на 15 або 20 відсотків ,
Потрібен просто номер телефона власника картки або номер самої картки,
Тобто сама картка в руки не потрібна.
Шукаю карту на 15 або 20 відсотків ,
Тобто сама картка в руки не потрібна.
Сусановна• 01 августа 2022
Я теж це питання в магазині задавала, хотіла картку пошукати, але мені сказали продавці, що може бути лише 10%. Може неправду сказали, не знаю.
ДелиВерка
• 01 августа 2022
Е знижкою картки на 10, 15 і 20 відсотків
В залежності від того , на яку суму робилась покупка.
Тому шукаю максимальну т