Підскажіть, будь ласка.
Планую повертатись з дітьми в Україну (1рік і 10)
Шукаю найоптимальніший маршрут. З Італії літаком до Будапешту.
Можливо хтось нещодавно так їхав? Цікавить чи зможу я прямо в аеропорту сісти на автобус до України? Чи потрібно шукати і заздалегідь бронювати на Busfor чи Flixbus?
Ответ дляhrushyk
Навряд чи зможете одразу
За я 10 днів викупляла квитки з Будіка в Львів (Фліксбус),все що раніше вже було викуплено
Тай Ви будете спокійніша знаючи,що маєте вже квитки,а не на авось пощастить ,ще й однорічна малявка на руках
Дякую
І Фліксбус йде з самого аеропорту? Не потрібно буде ще їхати до нього?
Аеропорт в Будапешті один, правильно?
Ответ дляMarChe
Дякую. Трішки порозпитую Вас)
Передоплата потрібна чи вони тримають бронь і можна розрахуватись на місці?
Також цікавить як ви добирались з аеропорту до автовокзалу. Це далеко?
Повністю одразу потрібно оплатити квитки,інакше ніяк (
Я жила в самій Угорщині,то вже їхала зі свого містечка в Будапешт рейсовим автобусом,і він їхав одразу на потрібний мені вокзал,що полегшило мені задачу
Але я думаю,що з аеропорту полюбому є автобуси чи електрички на автовокзал
Ответ дляhrushyk
Дякую Вам дуже

Ответ дляlena1711
На сайті фліксбаса подивіться, там можна вибрати Будапешт аеропорт.
Дякую, подивилась. Але їхати аж 24год до Вінниці.
Шукаю чим пошвидше. З Італії теж є прямі автобуси, але 36 годин їдуть +/-
Мабуть оптимально дійсно інтерсіті до Мукачево, а там вже легше, рідна земля))