Дуболом• Изменено 02 августа 2022

Знайомий моніторить, коли я в мережі знаходилась

і потім дістає по типу:"а що ти вночі робиш/робила я бачив ти онлайн була,ти в телеграмі сидиш і т.д.
Хоча сам також сидить,але мені немає до того діла от взагалі ніякого,але чомусь його це турбує?
Що це взагалі таке і що за пред´явлення такі?
Ніякого особистого простору і свободи діє,ну так точно стосунки не будують тим паче на перших етапах,коли знайомі.
На що тоді людина надіється,коли звинувачує мене в листуванні/спілкуванні з іншими людьми?
Хіба так можна?
Мотористка• 02 августа 2022
Вася, это не твоё дело, когда я в сети.

ЯНаПэПэ• 02 августа 2022
Мабуть,має до Вас почуття,хоче аналу
автор Дуболом • 02 августа 2022
Ответ дляЯНаПэПэ
Мабуть,має до Вас почуття,хоче аналу
А до чого тут анал?
МУСЯкомарова• 02 августа 2022
Просто закройте вашу активность в сети для этого контакта
автор Дуболом • 02 августа 2022
Ответ дляМУСЯкомарова
І що це змінить проблему?
І до речі так можна?
МУСЯкомарова• 02 августа 2022
Ответ дляДуболом
І що це змінить проблему?
І до речі так можна?
Он не будет видеть в сети вы или нет и поводов говорить об этом не будет
Yellow berry• 02 августа 2022
Може моніторить чи Ви вільна? Якби у стосунках, то б вночі в мережі не була, а у коханого під боком)
автор Дуболом • 02 августа 2022
Ответ дляYellow berry
Він знає,що я вільна і так
Yellow berry• 02 августа 2022
Ответ дляДуболом
Він знає,що я вільна і так
То скажіть, хай на каву запросить, щоб в мережі не сиділа. Чи він маньяк?))

автор Дуболом • 02 августа 2022
Ответ дляYellow berry
До того тут це??
Ми вже бачились і не раз
Yellow berry• 02 августа 2022
Ответ дляДуболом
До того тут це??
Ми вже бачились і не раз
Я можу ще з десяток варіантів накидати. Воно Вам треба?) Бісить, то поговоріть напряму з ним, ігноруйте чи спрямуйте у відомому напрямку.
СернаМоисеевна• 02 августа 2022
Странный пост . Ни о чем, извините. Он вам нравится? Какие то действия по отношению к вам предпринимает?
Я б такое не носила, но продаю• 02 августа 2022
Ну если Вас устраивает вечный контроль и постоянные сцены ревности, то значит норм, а если нет, то бегите😁
ЯНаПэПэ• 02 августа 2022
Ответ дляДуболом
А до чого тут анал?
Вони всі хочуть аналу,не знає,як сказати
Рюмка ДЗЫНЬ• 02 августа 2022
Ответ дляМУСЯкомарова
Как это слелать в ватсапе? Для конкретного человека?
Кракадэ• 02 августа 2022
То ще фантіки, а мені колись один в тел. поставив шпіонаж-прогу тупу, яка сама себе ’палила’. Я пізніше зрозуміла, що стоїть, потім видалила
МУСЯкомарова• 02 августа 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Уберите нужный вам номер из списка ваших контактов, и в настройках выберите показывать вашу активность только контактам
Ну либо закрыть активность для всех
Перловая Кашка• 02 августа 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Мнне треба нікого видаляти з контактів як пишуть вище. В налаштуваннях конфіденційності онлайну/офлайну є пункт ’мої контакти, крім...’ ось там вибираєте тих, кому не буде показувати ваш онлайн
МУСЯкомарова• 02 августа 2022
Ответ дляПерловая Кашка
Выбор конкретного контакта есть только в Телеграм, в Вотс ап и Вайбере- выбора из списка контактов нет

Перловая Кашка• 02 августа 2022
Ответ дляМУСЯкомарова
У мене є. Зайжіть в налаштування і подивіться добре
Кракадэ• 02 августа 2022
Ответ дляПерловая Кашка
Так може з іншого ном.тел. зайти і подивитися, якщо дуже захоче
Перловая Кашка• 02 августа 2022
Ответ дляКракадэ
Не зможе, якщо обрати лише контакти. А взагалі, я відповідала не автору поста, а коментатору. А автору варто почати відстоювати власні кордони і не дозволяти лівим людям пхати носа в особистий простір такими заявками
Кракадэ• 02 августа 2022
Ответ дляПерловая Кашка
Так. Все вірно. Передивилася, в телеграм є такі функції в налаштуваннях. Єдине, що схема видалення контактів в телеграм відрізняється. Потрібно буде розібратися.
Кракадэ• 02 августа 2022
Ответ дляЯНаПэПэ
Мабуть,має до Вас почуття,хоче аналу
Не має там ні почуттів, ні грама поваги, це ясно як Божий день. Просто коли ти з цим стикнувся вперше, а тобі вже далеко не 15, ти знаєш, що так не має бути.