02 августа 2022

Яка модель босоніжок зручніша?

На кожен день для дівчинки-підлітка
Результат:
вже голосів: 102
70 (68.63%) 1
16 (15.69%) 2
16 (15.69%) Результат
ЕлькиПальки 02 августа 2022
Любая)
Та легко! 02 августа 2022
Та, которая нравится девочке-подростку
Фекла Персиковна 02 августа 2022
Літо вже закінчується
автор Солнечный день 02 августа 2022
Ответ дляТа легко!
Та, которая нравится девочке-подростку
Обидві
Вумна вутка 02 августа 2022
Та, которая нравится ей и которая удобней ей на ноге. Если ножка узкая, то в розовых могут пальцы вылазить, факт.
автор Солнечный день 02 августа 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Літо вже закінчується
Ще 2 міс тепла точно буде
автор Солнечный день 02 августа 2022
Ответ дляВумна вутка
Та, которая нравится ей и которая удобней ей на ноге. Если ножка узкая, то в розовых могут пальцы вылазить, факт.
Їх нема в наявності, щоб в реалі поміряти
Та легко! 02 августа 2022
Ответ дляСолнечный день
Їх нема в наявності, щоб в реалі поміряти
Закажите обе пары, померяете, от одной откажетесь.
Stepa_nida 02 августа 2022
Візуально мені більш подобаються другі, але такого типу спорт сандалс в мене були обох варіантів. То другий (переплетіння широких ременів) натирав мені сильніше, ніж класичний варіант як на фото 1.
Большой секретик 02 августа 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Літо вже закінчується
Скидки/ распродажи?
Задолбулька 02 августа 2022
Если честно-никакие.
Первые не женственные, вторые бабские
Фекла Персиковна 02 августа 2022
Ответ дляБольшой секретик
Скидки/ распродажи?
Та для дорослого я б зрозуміла, а у дитини ніжка може до наступного року вирости і що з ними робити.
Ванна Тазиковна 02 августа 2022
Для подростка первый вариант.
МЧСница 02 августа 2022
Перші, все регулюється
Ксения З. 02 августа 2022
Ответ дляЗадолбулька
Если честно-никакие.
Первые не женственные, вторые бабские
Это сандалии для девочки - подростка. Девочки - подростки разные, не всем нравится женственный стиль
Подмигашка 02 августа 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Літо вже закінчується
Якраз час купити за вигідною ціною. На наступне вже такої не буде. Теж на вихідних купили всім.
Плакат с автографом зимы 02 августа 2022
Обе пары удобные,эти боссоножки-ортопедические!!👍
Фекла Персиковна 02 августа 2022
Ответ дляПодмигашка
Якраз час купити за вигідною ціною. На наступне вже такої не буде. Теж на вихідних купили всім.
Але відносно дитини є варіант що носити наступним літом їх буде нікому, невідомо на скільки виросте ніжка.
автор Солнечный день 02 августа 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Та для дорослого я б зрозуміла, а у дитини ніжка може до наступного року вирости і що з ними робити.
Ніжка вже 40 розміру, надіюся більше не виросте
Миледи 02 августа 2022
А де зараз є знижки на босоніжки? Може, хтось підкаже. Буду вдячна )
автор Солнечный день 02 августа 2022
Ответ дляМиледи
А де зараз є знижки на босоніжки? Може, хтось підкаже. Буду вдячна )
На сайті тімберленд дивлюся, там не лише на босоніжки, черевики теж замовила
Кокосиха 02 августа 2022
Обе модельки думаю удобные, особой разницы не увидела. А сколько дочке лет? Моя в 12 только шлепки носит, босоножки не хочет (
автор Солнечный день 02 августа 2022
Ответ дляКокосиха
Обе модельки думаю удобные, особой разницы не увидела. А сколько дочке лет? Моя в 12 только шлепки носит, босоножки не хочет (