Вітаю! Хто в останні 2-3 роки будував будинок?
Поділіться досвідом. Скільки винесла по бюджету коробка з дахом? І скільки м.кв будинок?
Регионщица• сегодня в 07:45
Ответ дляviter33
Реально - ціни як доковідні часи
Львів. Ціни - ....здец((((. Майстрів нема (хто ховається, хто з бронню - на рік розписані) і ціни ломлять - космос (бетонщики - 6000/день)
Ну чему вы верите... мусор строительный вывезти 500 грн машина. Это она к Наташеньке в минус приехала?
Ответ дляРегионщица
Реально
вивіз сміття - це дизельна вантажівка
500 грн = 5 літрів дизеля
Завелася, рушила - вже нема 5 л.
Чудасія та й годі
Ну і водій лише заради задоволення катається, нащо йому гроші
вивіз сміття - це дизельна вантажівка
500 грн = 5 літрів дизеля
Завелася, рушила - вже нема 5 л.
Чудасія та й годі
Регионщица• 2 часа назад
Ответ дляviter33
Реально
вивіз сміття - це дизельна вантажівка
500 грн = 5 літрів дизеля
Завелася, рушила - вже нема 5 л.
Чудасія та й годі
вивіз сміття - це дизельна вантажівка
500 грн = 5 літрів дизеля
Завелася, рушила - вже нема 5 л.
Чудасія та й годі
Вот и я о том же
Саджу все зарання• 2 часа назад
Ответ длясЛАдКОежКА
Можно купить готовые, как в котеджах делают. Вызвать озеленителей - посадят что хочешь, ещё и ландшафтный дизайн забацают...
Можна все , питання каси
Ландшафтний дизайнер і дорослі рослини звісно по кишені тим хто думає як огородження зробити недорого
ЯяяКакаджамбо• 2 часа назад
Ответ дляСаджу все зарання
Можна все , питання каси
Ну рослини різні є. Можна брати такі, що ростуть швидко. Можна повільнорослі. При певному запиті можна те озеленення зробити за три роки до адекватного стану.
Ответ дляviter33
Реально - ціни як доковідні часи
Ха-ха-ха! Вони подуріли! І хто їм їх дає?!
У нас все по-божньому.
Всі розуміють, будуть лупити ціни, завжди знайдуться ті, що зроблять якісно і за нормальною ціною. Такі без роботи не сидять. На них попит. Тому беруть по 2,3 об´єкти і заробляють за сезон добру копійчину. Ну, а реша хай ссуть лапу.
У нас все по-божньому.
Саджу все зарання• 1 час назад
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Наприклад ?
І все одно це дорого - частина ділянок потребує вирівнювання , полив , ємності для дощової води , рослини коштують грошей і тд і це бездонна прірва якщо хочеш гарно
ЯяяКакаджамбо• 1 час назад
Ответ дляСаджу все зарання
Наприклад ?
Так, звісно. Тут не посперечаєшся. Одні лопати з сапками чого варті))) Але що прямо результату треба чекати до смерті то трохи перебільшення. Рослини для швидкого росту не порекомендую, у мене навпаки запит , стояв, усе невисоке і повільно зростаюче. Для парканів можна обрати чагарники замість туй, потужні дерева теж дадуть гарний приріст на старті, на відміну від середніх і низькорослих, у сусідів дуб, за шість років вимахав у пристойне дерево, береза мені подобається, не те щоб швидко росте, але вони ж і не для цього. Верба, граб, клен наприклад будуть мати гарний результат за кілька років. Європейські ялини. Та багато різного. Злакові зараз популярні, на нижній і середній рівень. Багато варіантів. Але все воно не безкоштовне, це правда