Печенюшка• 03 августа 2022

Як довго можна чекати?

2 дні тому мій малий проковтнув частину вушної палочки з ваткою, приблизно 2 см трубочка , відразу я не переживала думала вона сама вийде , але все ніяк ( переживаю бо вона ж з гострим краєм з іншої сторони , педіатр сказала щоб чекала , як довго можна чекати , щоб не нашкодити малюку?порадьте як краще зробити ? Я вже місця собі не знаходжу(((
Туфли в чешуе• 03 августа 2022
Краще випити заспокійливого і чекати. Вона вже не в шлунку, тому рвота не допоможе. Завтра вийде, нікуди не дінеться.

Козачка• 03 августа 2022
Не хвилютесь, в мене дитина 8 років тому іграшку ялинкову похрумтіла, все добре)) дайте їжу овсянку, чесно не пам´ятаю , що ще давали, малому було 2 рочки тоді
Муууумие• 03 августа 2022
Здається і 3-4 дні можна чекати.
ДелайКак_Я• 03 августа 2022
Скільки років дитині?
автор Печенюшка • 06 августа 2022
Ответ дляДелайКак_Я
Скільки років дитині?
1,2роки
ДелайКак_Я• 06 августа 2022
Ответ дляПеченюшка
1,2роки
Ще досі не викакав?